bolet_teletype
به سایت خبری "جی کی" نیوز خوش آمدید
l_bolet_tele
آخرين بروزرساني 01 بهمن 00 ،‌ 08:19
bolet_tele
جی کی نیوز؛با همکاری اداره ورزش و جوانان،امور ورزش شرکت پایانه نفتی ،اداره آموزش و پرورش و بسیج ورزشکاران جزیره خارگ دوره توانمندسازی احیای قلبی ریوی در قالب کارگاه آموزشی عملی ویژه دانش آموزان جزیره خارک در سه مدرسه برگزار شد به گزارش جی کی نیوز؛محمد اسلامی رییس اداره ورزش و جوانان  هدف از برگزاری این کارگاه […]
کد خبر: 15680
تاریخ انتشار: سه شنبه ، 24 دی 1398 - 22 January , 2022

جی کی نیوز؛با همکاری اداره ورزش و جوانان،امور ورزش شرکت پایانه نفتی ،اداره آموزش و پرورش و بسیج ورزشکاران جزیره خارگ دوره توانمندسازی احیای قلبی ریوی در قالب کارگاه آموزشی عملی ویژه دانش آموزان جزیره خارک در سه مدرسه برگزار شد

به گزارش جی کی نیوز؛محمد اسلامی رییس اداره ورزش و جوانان  هدف از برگزاری این کارگاه آموزشی را در راستای توانمند سازی علمی، آموزشی و اجرایی دانش اموزان  و همچنین ارایه آموزش های لازم برای ارائه خدمات لازمه به مردم به ویژه به دانش آموزان و کارکنان مدارس در ایام سال تحصیلی و در مواقع اضطراری ذکر کرد.

اسلامی  خاطرنشان کرد: تربیت مدرس ، آموزش امداد و نجات و کمک های اولیه با و الویت CPR از دیگر اهداف برگزاری این کارگاه آموزشی در حوزه کاری آموزش و پرورش را تشکیل می دهد.

علی زمانی رییس خدمات اجتماعی شرکت پایانه های نفتی تصریح کرد: اجرای دوره های توانمند سازی به خصوص در قالب کارگاه های آموزشی و عملی نقش موثری در ارتقاء دانش مهارتی دانش اموزان و اساتید مدارس  دارد.

زمانی  یادآورشد: با برنامه ریزی انجام شده و با همکاری آموزش و پرورش. در این طرح، در سال تحصیلی ۹۹-۹۸ برای دانش آموزان، کلیه مدارس خارگ اقدام به برگزاری دوره های آموزشی می کنند.


بازگشت به صفحه اصلی
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
در انتظار بررسی:
انتشار یافته: 0

نام:

متن نظر:

آخرین اخبار