bolet_teletype
به سایت خبری "جی کی" نیوز خوش آمدید
l_bolet_tele
آخرين بروزرساني 01 بهمن 00 ،‌ 08:19
bolet_tele
بخشدار ویژه خارگ گفت:چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و دهه مبارک فجر بهترین فرصت معرفی داشته‌های انقلاب به جهانیان است و باید در این راستا از هیچ کوششی دریغ نکرد. به گزارش جی کی  نیوز؛ حجه الاسلام موسی کمالی؛ ۱۲ بهمن را روز بزرگی در تاریخ ایران اسلامی دانست و اظهار کرد: ایران […]
کد خبر: 15743
تاریخ انتشار: شنبه ، 12 بهمن 1398 - 22 January , 2022
بخشدار ویژه خارگ گفت:چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و دهه مبارک فجر بهترین فرصت معرفی داشته‌های انقلاب به جهانیان است و باید در این راستا از هیچ کوششی دریغ نکرد.

به گزارش جی کی  نیوز؛ حجه الاسلام موسی کمالی؛ ۱۲ بهمن را روز بزرگی در تاریخ ایران اسلامی دانست و اظهار کرد: ایران دارای تاریخی با قدمت بالا بوده که با ورود اسلام، این تاریخ پررنگ‌تر شده است.

امام جمعه خارگ با اشاره به تاریخ ایران و جدا شدن بخش‌هایی از سرزمین ایران در اثر جنگ‌ها و تجزیه کشور در طول تاریخ، ادامه داد: در حالی‌که بلوک شرق و غرب در تلاش برای حفظ شرایط موجود در ایران بودند، خیزش انقلابی در کشور اتفاق افتاد.

وی افزود: انقلاب سه ضلع مردم، رهبری و آرمان را نیاز دارد و ایران با داشتن این شرایط، به انقلاب اسلامی دست یافت و با گذشت ۴۱ سال از پیروزی انقلاب اسلامی در حال حاضر نمی‌گوییم وضعیت جامعه ایده‌آل است اما در این سال‌ها، مسئولان همه تلاش خود را برای آبادانی کشور به کار گرفته‌اند.

کمالی با اشاره به مطرح شدن نام جوانان در بیانیه گام دوم انقلاب، تصریح کرد: امروز انقلاب بر روی جوانان برنامه‌ریزی کرده است، چرا که سنگر در اختیار آینده‌سازان است و همه ما مدیون خون شهدا هستیم.

 

بخشدار ویژه خارگ:‌ اقتدار ایران اسلامی مقابل ابرقدرت‌های جهان از برکات مهم تفکر ایثار، شهادت و نهضت حضرت امام خمینی (ره) است

 

محمود رضایی در آیین نواخته شدن زنگ انقلاب در جزیره خارگ گفت:چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و دهه مبارک فجر بهترین فرصت معرفی داشته‌های انقلاب به جهانیان است و باید در این راستا از هیچ کوششی دریغ نکرد.

وی افزود:اقتدار ایران اسلامی مقابل ابرقدرت‌های جهان از برکات مهم تفکر ایثار، شهادت و نهضت حضرت امام خمینی (ره) است.

بخشدار ویژه خارگ تصریح کرد: کارنامه ایران اسلامی پر از دستاورد‌هایی است که هرکدام از آن‌ها در نوع خود کم‌نظیرندودر راستای پاسداری ارزش‌های انقلاب اسلامی باید از هیچ کوششی دریغ نکنیم.

رضایی با بیان اینکه برای به‌دست آوردن دو کلمه جمهوری و اسلامی خون‌های فراوانی ریخته شده است، ادامه داد: جمهوریت یعنی مردم خودشان برای خود تصمیم می‌گیرند و اگر جمهوریت نباشد دیگران آینده ما را رقم خواهند زد.

بخشدار ویژه خارگ خاطر نشان کرد: نماد انقلابی‌گری، تمسک به اسلام ناب، استکبارستیزی، حمایت از مظلوم، مردمی بودن، عدالت‌طلبی و استقلال‌طلبی است و استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی، شعار اصلی مردم ما در انقلاب بود و در حال حاضر این آرمان ما است.


بازگشت به صفحه اصلی
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
در انتظار بررسی:
انتشار یافته: 0

نام:

متن نظر:

آخرین اخبار