bolet_teletype
به سایت خبری "جی کی" نیوز خوش آمدید
l_bolet_tele
آخرين بروزرساني 25 اردیبهشت 00 ،‌ 10:06
bolet_tele
در آیینی به مناسبت دهه فجر ساختمان دفتر صدا‌وسیما در جزیزه خارگ افتتاح و نماینده این سازمان در خارگ معارفه شد.
کد خبر: 15788
تاریخ انتشار: دوشنبه ، 21 بهمن 1398 - 16 May , 2021

جی کی نیوز؛محمدباقر رزمجویین در آئین معارفه نماینده صداوسیما و افتتاح ساختمان نمایندگی صداوسیما در این جزیره، اظهار داشت: جزیره خارگ به‌عنوان یکی از مراکز مهم و راهبردی  ایران اسلامی به‌ شمار می‌رود.

معاون اطلاعات و اخبار صداوسیمای مرکز بوشهر افزود: حضور منابع عظیم نفت، گاز و پتروشیمی و آثار تاریخی و باستانی در این جزیره و همچنین انعکاس در لحظه اخبار باعث شد بعد از قریب 41 سال نمایندگی خبر صداوسیما در جزیره خارگ مستقر شود.

وی تصریح کرد: با هم‌دلی و هم‌افزایی که در جزیره خارگ وجود دارد، مطمئنا شاهد ارتقا خدمات، کیفی و کمی صداوسیما در جزیره خارگ خواهیم بود.

معاون امور عمرانی استانداری بوشهر نیز  با بیان اینکه جزیره خارگ دارای جایگاه  مهم راهبردی در اقتصاد  ایران اسلامی است،گفت: انتشار اخبار و عملکرد اقدامات صورت گرفته در بخش ویژه خارگ باید به‌صورت مستمر در رسانه ملی انتشار یابد، مردم از خدمات صورت گرفته توسط دولت باید اطلاع داشته باشند، خارگ جزیره هم‌دلی و هم افزایی در ایران اسلامی باشد.

مهرداد ستوده افزود: ایجاد هم‌دلی و هم‌گرایی، از مهم‌ترین دستاوردهای صداوسیما بوده و با توجه به پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های علمی-تخصصی موجود در استان بوشهر در نهایت شاهد توسعه همه‌جانبه در استان خواهیم بود.

بخشدار ویژه خارگ نیز بیان داشت: ساختمان صداوسیما در جزیره خارگ با همت و همکاری شهرداری و شورای شهر خارگ امروز با حضور معاون صداوسیما، معاون عمرانی استاندار بوشهر، فرماندار بوشهر و مدیران ارشد استانی و بخش افتتاح شد.

محمود رضایی با اشاره به معرفی حامد عرب‌زاده به‌عنوان  نماینده صداوسیما در جزیره خارگ، افزود: مطمئنا هدف از راه‌اندازی این نمایندگی ایجاد هم‌دلی، هم‌گرایی و در نهایت هم‌افزایی در سطح بخش ویژه خارگ جهت انتشار اخبار و علملکرد سایر دستگاه‌ها است.


بازگشت به صفحه اصلی
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
در انتظار بررسی: 1
انتشار یافته: 0

نام:

متن نظر:

آخرین اخبار