bolet_teletype
به سایت خبری "جی کی" نیوز خوش آمدید
l_bolet_tele
آخرين بروزرساني 25 اردیبهشت 00 ،‌ 10:06
bolet_tele
جی کی نیوز؛دوره توانمندسازی احیای قلبی ریوی در قالب کارگاه آموزشی عملی ویژه معلمان و کارکنان آموزش و پرورش جزیره خارگ  برگزار شد. به گزارش جی کی نیوز ، محمد اسلامی رییس اداره ورزش و جوانان  گفت: این کارگاه آموزشی ویژه فرهنگیان  مدارس خارگ  باهمکاری آموزش و پرورش جزیره خارگ و امور ورزش شرکت پایانه […]
کد خبر: 15795
تاریخ انتشار: چهارشنبه ، 23 بهمن 1398 - 16 May , 2021

جی کی نیوز؛دوره توانمندسازی احیای قلبی ریوی در قالب کارگاه آموزشی عملی ویژه معلمان و کارکنان آموزش و پرورش جزیره خارگ  برگزار شد.


به
گزارش جی کی نیوز ، محمد اسلامی رییس اداره ورزش و جوانان  گفت: این کارگاه آموزشی ویژه فرهنگیان  مدارس خارگ  باهمکاری آموزش و پرورش جزیره خارگ و امور ورزش شرکت پایانه های نفتی  اجرایی شد.

ایشان هدف از برگزاری این کارگاه آموزشی را در راستای توانمند سازی علمی، آموزشی و اجرایی کارکنان و همچنین ارایه آموزشهای لازم برای ارائه خدمات لازمه به مردم به ویژه به دانش آموزان و کارکنان مدارس در ایام سال تحصیلی و در مواقع اضطراری ذکرکرد.

علی زمانی رییس خدمات اجتماعی شرکت پایانه نفتی خارگ نیز بیان نمود : تربیت مدرس ، آموزش امداد و نجات و کمک های اولیه با والویت CPR از اهداف برگزاری این کارگاه آموزشی در حوزه کاری آموزش و پرورش بود .

و ی تصریح کرد: اجرای دوره های توانمند سازی به خصوص در قالب کارگاه های آموزشی و عملی نقش موثری در ارتقاء دانش مهارتیمراقبان سلامت فعال در مدارس جزیره خارگ دارد .

این دوره آموزشی توسط محمد منصورزاده در سالن همایش آموزش و پرورش جزیره خارگ برگزار گردید


بازگشت به صفحه اصلی
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
در انتظار بررسی: 1
انتشار یافته: 0

نام:

متن نظر:

آخرین اخبار