bolet_teletype
به سایت خبری "جی کی" نیوز خوش آمدید
l_bolet_tele
آخرين بروزرساني 30 دی 00 ،‌ 04:26
bolet_tele
مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران در پیامی از همکاری و رعایت مسئولانه خانواده بزرگ صنعت نفت و بویژه کارکنان مناطق عملیاتی شرکت پایانه نفتی ایران در پیشگیری از شیوع ویروس کرونا تقدیر و تشکر کرد.
کد خبر: 15910
تاریخ انتشار: چهارشنبه ، 14 اسفند 1398 - 20 January , 2022

به گزارش جی کی نیوز ، عباس اسدروز در پیامی از همکاری و رعایت مسئولانه خانواده بزرگ صنعت نفت و بویژه کارکنان مناطق عملیاتی  شرکت پایانه نفتی ایران در پیشگیری از شیوع ویروس کرونا تقدیر و تشکر کرد.

متن پیام بدین شرح است ؛

یقینآ توجه و تکریم منابع انسانی در صنعت نفت به ویژه کارکنانی که در مشاغل عملیاتی و در شرایط دشوار اقلیمی خاص در مناطق عملیاتی مشغول انجام وظیفه هستند، در ایجاد انگیزش، تقویت روحیه و افزایش راندمان کار بسیار موثر خواهد بود.

کارکنان سختکوش اقماری این شرکت که نیمی از سنوات خدمتی خود را دور از خانواده و در شرایط بسیار دشوار می‌گذرانند و نیز همکاران عزیزی که باتفاق خانواده خود در آن مناطق ساکن هستند  ، نقش مهمی در پشتیبانی از فرآیند تولید نفت و گاز کشور و صادرات نفت خام و میعانات گازی ایفا می‌کنند که درخور تحسین و تشویق هستند.

در شرایط خاص کنونی ، با توجه به شیوع کرونا ویروس در کشور و استرسهای پیدا و پنهان کارکنان و خانواده محترم آنها  ، بر خود لازم می دانم از خدمات با ارزش و قابل ستایش کارکنان ، تلاشگران HSE ، بهداشت و درمان صنعت نفت و همه ادارات ارائه دهنده خدمات بهداشتی به کارکنان و همچنین از همه کارکنان بویژه شاغلین در مناطق عملیاتی که علیرغم وظایف سنگین سازمانی در شرایط خاص فعلی صبر و بردباری  نموده و با رعایت دستورالعملها و الزامات پیشگیرانه برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا بیش از پیش همکاری و عنایت داشته و اسباب آرامش خاطر  خود و خانواده بزرگ صنعت نفت را فراهم نموده اند تقدیر و تشکر نمایم.

امید است به زودی شاهد کنترل و  ریشه کنی این ویروس در جامعه باشیم . از خداوند متعال برای شما و همه هموطنان در ایران همیشه سرافراز  سلامتی ، سرافرازی  و توفیق روزافزون مسالت می نمایم.


بازگشت به صفحه اصلی
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
در انتظار بررسی:
انتشار یافته: 0

نام:

متن نظر:

آخرین اخبار