bolet_teletype
به سایت خبری "جی کی" نیوز خوش آمدید
l_bolet_tele
آخرين بروزرساني 30 دی 00 ،‌ 04:26
bolet_tele
مدیرعامل پایانه‌های نفتی ایران در بازدید از فرودگاه خارگ از تلاش پرسنل فرودگاه در مبارزه با شیوع ویروس کرونا تشکر کرد
کد خبر: 15924
تاریخ انتشار: یکشنبه ، 18 اسفند 1398 - 20 January , 2022

به گزارش جی کی نیوز؛دکترعباس اسدروز در بازدید از فرودگاه شهدای جزیره خارگ اظهارداشت : فرودگاه شهدای جزیره خارگ تنها فرودگاه موجود در جزیره خارگ می باشد که این فرودگاه از لحاظ راهبردی اهمیت فراوانی دارد و بعنوان لجستیک هوایی جزیره خارگ به شمار می رود.

وی افزود: پرسنل فرودگاه به عنوان اولین گروهی هستند که در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا درحال تلاش هستند ،  چرا که از نخستین روزهای شیوع این ویروس در کشور تمهیدات لازم برای مقابله با ویروس کرونا در فرودگاه جزیره خارگ با همکاری بهداشت و درمان و مجموعه شرکت های نفتی و پتروشیمی اندیشیده شد و اقدامات لازم برای تست و نمونه گیری مسافرین و ضدعفونی کردن فضای فرودگاهی در حال انجام است.

مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران تصریح کرد: به همین منظور، تجهیزات لازم برای کنترل مسافران فراهم شده تا کنترل مسافران با استانداردهای لازم از نظر دارا بودن علائم بیماری ویروس کرونا صورت گیرد.

اسدروز خاطرنشان کرد:  جزیره خارگ به عنوان دروازه دیپلماسی انرژی و بزرگترین پایانه صادرات نفت خام کشور روزانه میزبان تعدادی زیادی از کارکنان شرکت ها می باشد اما با تلاش جهادی پرسنل فرودگاه و انجام کنترل های لازم در مبادی ورودی و رعایت اصول ایمنی توسط مردم تاکنون موردی از شیوع ویروس کرونا در این جزیره گزارش نشده است.


بازگشت به صفحه اصلی
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
در انتظار بررسی:
انتشار یافته: 0

نام:

متن نظر:

آخرین اخبار