bolet_teletype
به سایت خبری "جی کی" نیوز خوش آمدید
l_bolet_tele
آخرين بروزرساني 30 دی 00 ،‌ 04:26
bolet_tele
جی کی نیوز؛ترقه و آتش در دست هر کودک و جوانی به وفور دیده می شود و برخی شهروندان اقدام به ترساندن دیگران می کنند و این جشن میراثی را تبدیل به خطرناک ترین اتفاق سال کرده اند.
کد خبر: 15970
تاریخ انتشار: سه شنبه ، 27 اسفند 1398 - 20 January , 2022

چهارشنبه آخر سال در راه است و هر ساله اورژانس و آتش نشانی در آماده باش کامل است، چرا که به شیوه ای نادرست، اغلب شهرها به میدان جنگ تبدیل می شود و هیچ کس نمی تواند از خانه های خود بیرون بیاید.

به گزارش جی کی نیوز ؛ترقه و آتش در دست هر کودک و جوانی به وفور دیده می شود و برخی شهروندان اقدام به ترساندن دیگران می کنند و این جشن میراثی را تبدیل به خطرناک ترین اتفاق سال کرده اند.

 

این در حالی است که سال 98 با شیوع کرونا در ایران افراد نباید در خیابان ها پرسه بزنند چرا که احتمال شیوع را دو چندان می کنند اما از سوی دیگر برگزاری چهارشنبه سوری، درگیری ارگان های مختلف در شرایط بحران را دو چندان می کنند.

این روزها بیمارستان ها درگیر کرونا و آتش نشانی مشغول ضدعفونی شهر است. با افزایش رفتارهای پر خطر در چهارشنبه سوری این افراد نمی توانند به طور مناسبی به بیماران و یا قربانیان چهارشنبه سوری خدمات بدهند و در این میان آسیب جدی شهروندان را تهدید می کند.

از سوی دیگر چنان چه فردی جز مصدومان چهارشنبه سوری باشند با انتقال به بیمارستان ها در معرض کرونا قرار می گیرند و این اتفاق منجر به افزایش شیوع کرونا خواهد شد.

در چنین شرایطی ما نباید بار مضاعفی بر پرسنل بهداشتی و درمانی کشور در بیمارستان ها و مراکز درمانی تحمیل کنیم و به خاطر شیوع بیماری کرونا باید امسال از انجام کارهای مخاطره آمیز جدا پرهیز کنیم.

منبع:خلیج فارس


بازگشت به صفحه اصلی
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
در انتظار بررسی:
انتشار یافته: 0

نام:

متن نظر:

آخرین اخبار