bolet_teletype
به سایت خبری "جی کی" نیوز خوش آمدید
l_bolet_tele
آخرين بروزرساني 30 دی 00 ،‌ 04:26
bolet_tele
جی کی نیوز: آخرین اقدام‌ها و برنامه‌ریزیها در ارتباط با شیوع بیماری کرونا روزانه در اختیار مردم قرار گیرد.
کد خبر: 15996
تاریخ انتشار: جمعه ، 8 فروردین 1399 - 20 January , 2022

جی کی نیوز: آخرین اقدام‌ها و برنامه‌ریزیها در ارتباط با شیوع بیماری کرونا روزانه در اختیار مردم قرار گیرد.

به گزارش جی کی نیوز و به نقل از خارگ نیوز، مسولان ارشد و رسمی کشور از ابتدای ورود این ویروس به ایران اسلامی شفافیت لازم را داشته اند و بصورت مستمر و روزانه از رسانه ها و کانال های مختلف ارتباطی اخبار اطلاع رسانی خوبی در این زمینه صورت گرفته است.

کرونا

همچنین این رسانه با تقدیر از همکاری و همراهی فعالین عرصه رسانه و خبرگزاری ها برای آگاهی بخشی به جامعه برای پیشگیری از این ویروس، رسالت اصلی رسانه ها در این روزها بسیار خطیر و مهم می باشد، اطلاع رسانی مستند و دقیق باید سرلوحه أمور رسانه در جزیره قرار گیرد.

براساس این گزارش، جهت مبارزه و پیشگیری این ویروس در جزیره از تمام تجهیزات، ظرفیت و امکانات دستگاه‌های اجرایی، نهادهای دولتی، نظامی ،انتظامی و بویژه مساعدت‌های مردمی بهره گرفته شده است‌ و البته می توان به جرات از ستاد مردمی در جزیره خارگ بعنوان یک بازوی اجرایی برجسته نام برد.

اشکلاتی در نحوه قرنطینه و نگهداری بیماران مشکوک در حوزه شهری و همچنین برگشت بیماران کرونایی به جزیره وجود دارد، که هر چه سریعتر باید سطح کلان جزیره برنامه ریزی، تصمیم گیری و اطلاع رسانی دقیق را انجام دهد، آگاهی بخشی باعث ایجاد آرامش و امنیت روانی در جامعه خواهد شد.

بنا به بخشنامه و پروتکل‌های بهداشت و درمان کشور بیماران بهبود یافته از کرونا بمدت دو هفته در نقاهت‌گاه باید نگهداری و مراقبت شوند که نبود این نقاهت گاه در جزیره یک تهدید جدی بشمار می رود.


بازگشت به صفحه اصلی
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
در انتظار بررسی:
انتشار یافته: 0

نام:

متن نظر:

آخرین اخبار