bolet_teletype
به سایت خبری "جی کی" نیوز خوش آمدید
l_bolet_tele
آخرين بروزرساني 30 دی 00 ،‌ 04:26
bolet_tele
 فرمانده ناحیه مقاومت ثارالله خارگ گفت: 70 بسته معیشتی شامل مواد غذایی و لوازم بهداشتی از سوی ناحیه مقاومت ثارالله خارگ بین خانواده‌های کم‌برخوردار و آسیب‌دیده از کرونا در این جزیره توزیع شد. به گزارش جی کی  نیوز سرهنگ سیروس حیاتی در گفت‌وگو با خبرنگار خارگ نیوز اظهار داشت:این اقدام در راستای حمایت از خانواده‌هایی […]
کد خبر: 16128
تاریخ انتشار: جمعه ، 15 فروردین 1399 - 20 January , 2022
 فرمانده ناحیه مقاومت ثارالله خارگ گفت: 70 بسته معیشتی شامل مواد غذایی و لوازم بهداشتی از سوی ناحیه مقاومت ثارالله خارگ بین خانواده‌های کم‌برخوردار و آسیب‌دیده از کرونا در این جزیره توزیع شد.

به گزارش جی کی  نیوز سرهنگ سیروس حیاتی در گفت‌وگو با خبرنگار خارگ نیوز اظهار داشت:این اقدام در راستای حمایت از خانواده‌هایی که در این شرایط سخت توان تامین مایحتاج خود را ندارند انجام شده است.

وی افزود: 70 بسته‌ها معیشتی پس از شناسایی خانواده‌ها درب منازل به آنها تحویل داده شد،تعطیلی برخی مشاغل در سطح جزیره موجب شده برخی از اقشار ضعیف جامعه و به خصوص کارگران روزمزد دچار مشکل مالی شوند، بر این اساس ناحیه مقاومت ثارالله خارگ اقدام به توزیع اقلام حمایتی در این برای افراد کم در آمد در سطح جزیره نموده است.

فرمانده ناحیه مقاومت ثارالله خارگ: سپاه پاسداران جزیره خارگ نیز در کنار دیگر ارگان‌ها، ضمن شناسایی کانون‌های آلوده به ویروس کرونا نسبت به ضدعفونی آنها اقدام می‌کند و در این راستا چندین منطقه و اماکن پرتردد از سوی گروه‌های جهادی و ستاد مردمی کرونا ضدعفونی شده است.

حیاتی  با تاکید بر اینکه این روند تا ریشه‌کن شدن ویروس کرونا ادامه خواهد داشت، افزود: عموم مردم نیز با عدم خروج از خانه و پرهیز از تردد غیرضروری در شهر می‌توانند کمک شایانی به ریشه‌کنی این بیماری کنند


بازگشت به صفحه اصلی
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
در انتظار بررسی:
انتشار یافته: 0

نام:

متن نظر:

آخرین اخبار