bolet_teletype
به سایت خبری "جی کی" نیوز خوش آمدید
l_bolet_tele
آخرين بروزرساني 30 دی 00 ،‌ 04:26
bolet_tele
جی کی نیوز: اهالی محترم و بومی جزیره جهت استفاده از خدمات فوق با ستاد مردمی نام ، نام خانوادگی ، کد ملی و شماره همراه مسافر به شماره 09170102001 تا ساعت ١٦ ارسال گردد.
کد خبر: 16166
تاریخ انتشار: شنبه ، 23 فروردین 1399 - 20 January , 2022

جی کی نیوز: مهدی باقری اظهار داشت: جزیره خارگ بعنوان یکی از نقاط راهبردی ایران اسلامی در بحث مبارزه با شیوع بیماری کرونا با همت والای مردم و مسولان اقدامات بسیار خوبی به سرانجام رسانده است و ما قدردان صبر ، حوصله ،همدلی و همراهی ساکنین و اهالی شریف جزیره خارگ در زمینه اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی و  پیشگیری از شیوع این ویروس هستیم.

وی افزود: باتوجه به برنامه ریزی های صورت گرفته در شرکت پایانه های نفتی ایران و لزوم بازگشت اهالی ساکن جزیره خارگ و شرایط جوی نا پایدار در روزهای اخیر، روز یک شنبه 24 فروردین با دستور مدیر ارشد شرایط اضطراری و مدیرعامل محترم شرکت پایانه های نفتی ایران یک پرواز فوق العاده در مسیر بوشهر به خارگ و بالعکس برای اهالی بومی جزیره خارگ در نظر گرفته شده است.

رئیس روابط عمومی پایانه های نفتی ایران تصریح کرد: جهت استفاده از پرواز فوق نیاز به هماهنگی با ستاد مردمی پیشگیری از شیوع کرونا جزیره خارگ و اخذ مجوز  از بخشداری ویژه خارگ می باشد.

باقری در پایان یادآورشد: در طی روزهای اخیر از همکاری و مدیریت بخشدار ویژه، تمامی مسولان بخش ویژه الخصوص کادر بهداشتی و درمانی جزیره کمال تشکر را داریم، مطمنا این هم افزایی و همدلی باعث استحکام وحدت و قدرت در مقابله با این بیماری خواهد شد.
اهالی محترم و بومی جزیره برای استفاده از خدمات فوق  نام، نام خانوادگی، کد ملی  و شماره همراه مسافر به شماره 09170102001 تا ساعت ١٦ ارسال کنند.


بازگشت به صفحه اصلی
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
در انتظار بررسی:
انتشار یافته: 0

نام:

متن نظر:

آخرین اخبار