bolet_teletype
به سایت خبری "جی کی" نیوز خوش آمدید
l_bolet_tele
آخرين بروزرساني 01 بهمن 00 ،‌ 08:19
bolet_tele
جی کی نیوز؛باحضور مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران ، بخشدار، شهردار و مسئولین شهری جاده کمربندی حدفاصل منازل فرهنگیان تا فرودگاه خارگ کلنگ زنی شد
کد خبر: 16247
تاریخ انتشار: یکشنبه ، 7 اردیبهشت 1399 - 22 January , 2022

به گزارش جی کی نیوز ؛عباس اسدروز در این مراسم اظهارداشت : این پروژه عام المنفعه به عنوان بخشی از مسئولیت های اجتماعی شرکت پایانه های نفتی ایران در توسعه منطقه خارگ است که با استفاده از منابع موجود ،امکانات داخلی و ماشین آلات پایانه نفتی خارگ انجام می شود  .

وی افزود: این پروژه دارای اهمیت بسیاری است چرا که منطقه شرکتی را به منطقه شهری و اطراف جزیره متصل می کند و از لحاظ پدافند غیرعامل و در شرایط اضطراری نقش بسیاری مهمی را ایفا می کند.

اسدروز تصریح کرد: این پروژه  بعد از یک دهه بلاتکلیفی بدلیل وجود معارض متعدد، با تغییر در مسیر و اصلاح طرح هندسی توسط مدیریت عملیات عمومی خارگ بازنگری و طراحی شده و در سال گذشته فاز اول پروژه و بسترسازی مسیر با تکیه بر توان فنی پرسنل، امکانات و منابع موجود در پایانه نفتی خارگ انجام شد و صرفه جویی به میزان  20 میلیارد ریال در برداشت.

اسدروز ادامه داد : در فاز ٢ پروژه در راستای بهره وری از امکانات و ماشین آلات موجود، این قسمت از جاده کمربندی به جهت سهولت دسترسی و ارتباط بین منطقه نفتی و شهری با صرفه جویی مالی به میزان ٣٠ میلیارد ریال اجرایی و تکمیل خواهد شد.

براساس این گزارش ، طول مسیر این قسمت از جاده کمربندی حدود یک کیلومتر و به عرض ١٣ متر سواره رو،٢ متر شانه خاکی در طرفین، اجرای کانال دفع آب های سطحی و کالورت های عرضی خواهد بود.


بازگشت به صفحه اصلی
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
در انتظار بررسی:
انتشار یافته: 0

نام:

متن نظر:

آخرین اخبار