bolet_teletype
به سایت خبری "جی کی" نیوز خوش آمدید
l_bolet_tele
آخرين بروزرساني 29 مه 20 ،‌ 01:53
bolet_tele
جی کی نیوز ؛فرمانده نیروی پدافندهوایی ارتش با حضور در گروه پدافندهوایی شهید هادی پور خارک از سامانه‌های مرصاد، سراج، مواضع پدافندی و بهداری این گروه بازدید کرد. امیر علیرضا صباحی فرد فرمانده نیروی پدافندهوایی ارتش با حضور در گروه پدافندهوایی شهید هادی پور خارک از سامانه‌های مرصاد، سراج، مواضع پدافندی و بهداری این گروه […]
کد خبر: 16274
تاریخ انتشار: یکشنبه ، 3 می 2020 - 29 May , 2020

جی کی نیوز ؛فرمانده نیروی پدافندهوایی ارتش با حضور در گروه پدافندهوایی شهید هادی پور خارک از سامانه‌های مرصاد، سراج، مواضع پدافندی و بهداری این گروه بازدید کرد.

امیر علیرضا صباحی فرد فرمانده نیروی پدافندهوایی ارتش با حضور در گروه پدافندهوایی شهید هادی پور خارک از سامانه‌های مرصاد، سراج، مواضع پدافندی و بهداری این گروه بازدید کرد.

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش خارک را نماد پایداری و مقاومت در تاریخ ۸ ساله جنگ تحمیلی برشمرده و گفت : خارک به عنوان پایانه منحصر به فرد صدور نفت کشور، در طول هشت سال دفاع مقدس ۲۸۳۴ بار مورد هجوم هوایی و موشکی قرار گرفت و مردان بزرگ پدافندی شجاعانه در برابر این تهاجمات تا آخرین قطره خون خود دفاع کردند و برگ زرینی از مردانگی و شجاعت را در دفتر تاریخ به نام خود ثبت کردند.


بازگشت به صفحه اصلی
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
در انتظار بررسی: 7743
انتشار یافته: ۰

نام:

متن نظر:

آخرین اخبار