bolet_teletype
به سایت خبری "جی کی" نیوز خوش آمدید
l_bolet_tele
آخرين بروزرساني 30 دی 00 ،‌ 04:26
bolet_tele
جی کی نیوز ؛فرمانده نیروی پدافندهوایی ارتش با حضور در گروه پدافندهوایی شهید هادی پور خارک از سامانه‌های مرصاد، سراج، مواضع پدافندی و بهداری این گروه بازدید کرد. امیر علیرضا صباحی فرد فرمانده نیروی پدافندهوایی ارتش با حضور در گروه پدافندهوایی شهید هادی پور خارک از سامانه‌های مرصاد، سراج، مواضع پدافندی و بهداری این گروه […]
کد خبر: 16274
تاریخ انتشار: یکشنبه ، 14 اردیبهشت 1399 - 20 January , 2022

جی کی نیوز ؛فرمانده نیروی پدافندهوایی ارتش با حضور در گروه پدافندهوایی شهید هادی پور خارک از سامانه‌های مرصاد، سراج، مواضع پدافندی و بهداری این گروه بازدید کرد.

امیر علیرضا صباحی فرد فرمانده نیروی پدافندهوایی ارتش با حضور در گروه پدافندهوایی شهید هادی پور خارک از سامانه‌های مرصاد، سراج، مواضع پدافندی و بهداری این گروه بازدید کرد.

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش خارک را نماد پایداری و مقاومت در تاریخ ۸ ساله جنگ تحمیلی برشمرده و گفت : خارک به عنوان پایانه منحصر به فرد صدور نفت کشور، در طول هشت سال دفاع مقدس ۲۸۳۴ بار مورد هجوم هوایی و موشکی قرار گرفت و مردان بزرگ پدافندی شجاعانه در برابر این تهاجمات تا آخرین قطره خون خود دفاع کردند و برگ زرینی از مردانگی و شجاعت را در دفتر تاریخ به نام خود ثبت کردند.


بازگشت به صفحه اصلی
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
در انتظار بررسی:
انتشار یافته: 0

نام:

متن نظر:

آخرین اخبار