bolet_teletype
به سایت خبری "جی کی" نیوز خوش آمدید
l_bolet_tele
آخرين بروزرساني 30 دی 00 ،‌ 04:26
bolet_tele
جی کی نیوز؛رئیس دادگستری جزیره خارگ گفت: در راستای حفاظت از حریم تاسیسات نفتی، صیادی در نزدیکی و حریم های تعریف شده ی اسکله ها و سکوهای نفتی ممنوع می باشد و با متخلفین برخورد قانونی اعمال خواهد شد. به گزارش  جی کی نیوز، حاجب فرد اظهار داشت: جزیره خارگ بعنوان یکی از نقاط مهم، استراتژیک […]
کد خبر: 16281
تاریخ انتشار: چهارشنبه ، 17 اردیبهشت 1399 - 20 January , 2022
جی کی نیوز؛رئیس دادگستری جزیره خارگ گفت: در راستای حفاظت از حریم تاسیسات نفتی، صیادی در نزدیکی و حریم های تعریف شده ی اسکله ها و سکوهای نفتی ممنوع می باشد و با متخلفین برخورد قانونی اعمال خواهد شد.

به گزارش  جی کی نیوز، حاجب فرد اظهار داشت: جزیره خارگ بعنوان یکی از نقاط مهم، استراتژیک و راهبردی در صنعت انرژی جهان بشمار می رود و این جزیره دارای راهبرد بالای اقتصادی برای ایران اسلامی می باشد.

وی افزود: یکی از وظایف مهم نیروهای های نظامی، انتظامی و امنیتی در جزیره خارگ حفاظت از تاسیسات مهم صنعت عظیم انرژی کشور الخصوص در حوزه میادین مشترک نفت با کشور های حوزه خلیج فارس می باشد که با همت جهادی و تلاش شبانه روزی خادمین ملت امنیت جزیره وضعیت مناسبی دارد.

رئیس دادگستری جزیره خارگ تصریح کرد: در شرایط امروز و باتوجه به دشمنی استکبار با جمهوری اسلامی ایران باید هوشیاری کامل را داشته باشیم، همچنین با توجه به درخواست مکرر و بحق شرکت های حوزه انرژی مستقر در جزیره خارگ و در راستای حفاظت از حریم تاسیسات نفتی، ماهیگیری در نزدیکی و حریم های تعریف شده ی اسکله ها و سکوهای نفتی ممنوع می باشد و با متخلفین برخورد قانونی اعمال خواهد شد


بازگشت به صفحه اصلی
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
در انتظار بررسی:
انتشار یافته: 0

نام:

متن نظر:

آخرین اخبار