bolet_teletype
به سایت خبری "جی کی" نیوز خوش آمدید
l_bolet_tele
آخرين بروزرساني 25 اردیبهشت 00 ،‌ 10:06
bolet_tele
مساله مناسب سازی اماکن و معابر برای معلولین بصورت ویژه در دستور کار قرار گیرد، خدمت رسانی به جامعه هدف بهزیستی و خصوصاً مددجویان توانخواهان یکی از لذت بخش ترین خدمات است.
کد خبر: 16335
تاریخ انتشار: پنجشنبه ، 8 خرداد 1399 - 16 May , 2021

جی کی نیوز: گفت: مساله مناسب سازی اماکن و معابر برای معلولین بصورت ویژه در دستور کار قرار گیرد، خدمت رسانی به جامعه هدف بهزیستی و خصوصاً مددجویان توانخواهان یکی از لذت بخش ترین خدمات است.

به گزارش جی کی نیوز، ناصر ابراهیمی حوزه فعالیتهای بهزیستی را بسیار وسیع و گسترده دانست و اظهارداشت: اقدامات خوبی در زمینه کاهش آسیب های اجتماعی و توانمندسازی صورت گرفته که امیدوارم این روند ادامه دار باشد.وی افزود: فعالیت در بهزیستی باید با عشق به کار و نگاه خدایی باشد تا رضایت این قشر از جامعه را داشته باشیم و قطعا رضایت این افراد مقدمه رضایت خداوند است.

بخشدار ویژه خارگ تصریح کرد: توانمندسازی و ارتقای زندگی جامعه هدف باید جز مهمترین برنامه های بهزیستی در جزیره خارگ باشد و این موضوع باید باجدیت دنبال شود.ابراهیمی گفت: مساله مناسب سازی اماکن و معابر برای معلولین بصورت ویژه در دستور کار قرار گیرد، خدمت رسانی به جامعه هدف بهزیستی و خصوصاً مددجویان توانخواهان یکی از لذت بخش ترین خدمات است و من بعنوان یک وظیفه اجتماعی در کنار مجموعه بهزیستی آماده هرگونه همکاری هستم 


بازگشت به صفحه اصلی
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
در انتظار بررسی: 1
انتشار یافته: 0

نام:

متن نظر:

آخرین اخبار