bolet_teletype
به سایت خبری "جی کی" نیوز خوش آمدید
l_bolet_tele
آخرين بروزرساني 01 بهمن 00 ،‌ 08:19
bolet_tele
بخشدار ویژه خارگ گفت: جزیره خارگ به همراه جزیره خارگو به دلیل ارزش های فوق العاده اکولوژیکی که دارای یکی از از اجتماعات منحصر به فرد مرجان های و جانوران دریایی، محل تخم گذاری هزاران قطعه پرندگان آبزی و کنار آبزی می باشد.
کد خبر: 16420
تاریخ انتشار: چهارشنبه ، 21 خرداد 1399 - 22 January , 2022

به گزارش جی کی نیوز؛ ناصر ابراهیمی بخشدار ویژه خارگ در دیدار با ریس محیط زیست جزیره خارگ  و همچنن فرمانده یگان حفاظت استان بوشهر اظهار داشت: جزیره خارگ یک محدوده جغرافیایی محدود ولی با فراوانی مسایل محیط زیست در حوزه های مختلف می باشد.

وی افزود: بافت مرجانی خارگ یکی از غنی ترین بافت های سنگی در خلیج فارس می باشد که باید این بافت هم در سطح خشکی و هم در دریا محافظت و مراقبت شود. 

بخشدار ویژه خارگ با اشاره به شعار جهش تولید؛ حفظ محیط زیست برای توسعه پایدار ایران تصریح کرد: حفظ و حفاظت از بافت جانوری جزیره نیز باید مد نظر قرار گیرد؛ اهالی شریف جزیره خارگ با آهوان در این جزیره خوی گرفته اند و یکی از خواسته های به حق آنها حفظ و حفاظت از حریم این بافت جانوری غنی می باشد. 

ابراهیمی خاطر نشان کرد: جزیره خارگ به همراه جزیره خارگو به دلیل ارزش های فوق العاده اکولوژیکی که دارای یکی از از اجتماعات منحصر به فرد مرجان های و جانوران دریایی، محل تخم گذاری هزاران قطعه پرندگان آبزی و کنار آبزی می باشد.


بازگشت به صفحه اصلی
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
در انتظار بررسی:
انتشار یافته: 0

نام:

متن نظر:

آخرین اخبار