bolet_teletype
به سایت خبری "جی کی" نیوز خوش آمدید
l_bolet_tele
آخرين بروزرساني 01 بهمن 00 ،‌ 08:19
bolet_tele
کانون بسیج ورزشکاران ناحیه مقاومت سپاه ثارالله خارگ با همکاری حوزه مقاومت بسیج فاطمیه و اداره ورزش و جوانان از ۵ بانوی ورزشکار که دارای اخلاق حسنه و مروج اخلاق اسلامی بودند تجلیل و قدردانی بعمل آورد. به گزارش جی کی نیوز، به مناسبت روز فرهنگ، مرام پهلوانی و ورزش زور خانه ای از پنج […]
کد خبر: 16423
تاریخ انتشار: پنجشنبه ، 22 خرداد 1399 - 22 January , 2022

کانون بسیج ورزشکاران ناحیه مقاومت سپاه ثارالله خارگ با همکاری حوزه مقاومت بسیج فاطمیه و اداره ورزش و جوانان از ۵ بانوی ورزشکار که دارای اخلاق حسنه و مروج اخلاق اسلامی بودند تجلیل و قدردانی بعمل آورد.

به گزارش جی کی نیوز، به مناسبت روز فرهنگ، مرام پهلوانی و ورزش زور خانه ای از پنج نفر از ورزشکاران خانم تجلیل بعمل آمد.مرتضی علیپور مدیر کانون بسیج ورزشکاران جزیره خارگ اظهار داشت: 17 شوال که در تقویم جمهوری اسلامی به عنوان روز فرهنگ ورزش زورخانه ای و پهلوانی نامگذاری گردیده است خود در اسلام یک تاریخ و یک نهضت روشنگری را به ارمغان آورده است. وی ابراز امیدواری کرد ورزشکاران جزیره خارگ بتوانند در عرصه های داخلی  و بین المللی ضمن به اهتزار در آوردن پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران اشاعه دهنده فرهنگ اسلامی باشند.

بسیج ورزشکاران ناحیه مقاومت سپاه ثارالله خارگ با همکاری حوزه مقاومت بسیج فاطمیه و اداره ورزش و جوانان از ۵ بانوی ورزشکار که دارای اخلاق حسنه و مروج اخلاق اسلامی بودند تجلیل و قدردانی بعمل آورد.


بازگشت به صفحه اصلی
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
در انتظار بررسی:
انتشار یافته: 0

نام:

متن نظر:

آخرین اخبار