bolet_teletype
به سایت خبری "جی کی" نیوز خوش آمدید
l_bolet_tele
آخرين بروزرساني 01 بهمن 00 ،‌ 08:19
bolet_tele
به گزارش جی کی نیوز،فرماندار بوشهرگفت: ۲۴۶ پروژه با اعتبار ۱۱۲ میلیاردو ۸۸۰ میلیون تومان مربوط به ۴۰ دستگاه اجرایی این شهرستان تصویب شد. عباس جمشیدی روز پنجشنبه در نشست شورای برنامه ریزی شهرستان بوشهر افزود:باوجود اینکه دولت سال گذشته علاوه بر کرونا با ویروس تحریم نیز روبرو بود اما این شرایط مانع از اجرای […]
کد خبر: 16432
تاریخ انتشار: پنجشنبه ، 22 خرداد 1399 - 22 January , 2022

به گزارش جی کی نیوز،فرماندار بوشهرگفت: ۲۴۶ پروژه با اعتبار ۱۱۲ میلیاردو ۸۸۰ میلیون تومان مربوط به ۴۰ دستگاه اجرایی این شهرستان تصویب شد.

عباس جمشیدی روز پنجشنبه در نشست شورای برنامه ریزی شهرستان بوشهر افزود:باوجود اینکه دولت سال گذشته علاوه بر کرونا با ویروس تحریم نیز روبرو بود اما این شرایط مانع از اجرای پروژههای زیرساختی مهم در این شهرستان نشده است.

فرماندار بوشهر یادآورشد: باتوجه به اینکه در سال پایانی دولت تدبیر و امید قرار داریم تلاش می شود متناسب با اعتبارات موجود و  براساس اولویتهای هر منطقه پروژههای مورد نیاز مردم اجرا شود.

وی بیان کرد: در دولت تدبیر و امید کارهای زیرساختی قابل توجهی در شهرستان بوشهر انجام شد که با توجه به پروژههای اجرا شده و در حال اجرا آینده روشنی را می توان برای این شهرستان پیش بینی کرد.

فرماندار بوشهر ادامه داد: تخصیص ۱۴۰ میلیارد ریال اعتبار در بخش فاضلاب بافت قدیم بوشهر، تاسیس بومگردیهای مختلف و احیای بافت قدیم از جمله کارهای زیرساختی اجرا شده در این شهرستان است.

وی گفت: در شرایطی که کرونا مشکلات و خسارتهایی را  به دنبال داشت اما به ما یادآوری کرد که در حوزه پدافند غیر عامل باید گامهایی برداشته شود در همین راستا اورژانس هسته ای بوشهر از اولویتهای این شهرستان است.

جمشیدی اظهارداشت: بهره برداری از تالار لیان وابسته به اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و فراهم کردن شرایطی برای برگزاری جشنوارههای موسیقی و هنری با هدف ایجاد نشاط و شادابی از جمله دیگر اقدامهای انجام شده در شهرستان بوشهر است.

وی گفت: تبدیل چغادک به بخش از جمله دیگر اقدامهای مهم انجام شده در شهرستان بوشهر است که تلاش می شود تا هفته دولت ساختمان بخشداری مورد بهره برداری قرار گیرد.

فرماندار بوشهر با اشاره به اقدامهای انجام شده در جزیره خارگ اضافه کرد: از سال ۹۳ تاکنون تلاش شد از محل اعتبارات شورای برنامه ریزی شهرستان بوشهر از طرف دولت اعتباری به این جزیره اختصاص یابد و کارهای بزرگی انجام شود.

وی گفت: ساخت استخر، مدرسه، ساختمان آتش نشانی، کلینیک دهان و دندان، اورژانس و برق کارهای مهمی درجزیره خارگ انجام شده به نحوی که کمترین قطعی برق در این مدت در این جزیره ثبت شده است.

فرماندار بوشهر با تاکید بر رعایت اصل صرفه جویی اضافه کرد: باید متناسب با وضعیت بودجه ای کشور پروژه ها را اجرا و در مصارف صرفه جویی شود.


بازگشت به صفحه اصلی
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
در انتظار بررسی:
انتشار یافته: 0

نام:

متن نظر:

آخرین اخبار