bolet_teletype
به سایت خبری "جی کی" نیوز خوش آمدید
l_bolet_tele
آخرين بروزرساني 01 بهمن 00 ،‌ 08:19
bolet_tele
در بازدید مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران از پایانه نفتی خارگ که با هدف بررسی پیشرفت پروژه های حوزه عملیات انجام شد روند پیشرفت تعمیرات و نوسازی مخازن ذخیره سازی نفت خام و اسکله های صادراتی بررسی شد.
کد خبر: 16477
تاریخ انتشار: یکشنبه ، 1 تیر 1399 - 22 January , 2022

به گزارش جی کی نیوز و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شرکت پایانه های نفتی ایران، در بازدید مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران که به همراه روسای ادارات عملیاتی پایانه نفتی خارگ از پروژه های تعمیرات و نوسازی مخازن ذخیره سازی و خطوط آتش نشانی مخازن صورت گرفت بر اهمیت این پروژه ها در راستای افزایش توان ظرفیت ذخیره سازی و کمک به تداوم تولید نفت و گاز کشور تاکید شد.

اسدروز در این بازدید اظهار داشت : شرکت پایانه های نفتی ایران با عنایت به ماموریت و  مسئولیت خود در زمینه ذخیره سازی، اندازه گیری و صادرات نفت خام و با توجه به نقش مهم آن در زنجیره ارزش شرکت ملی نفت ایران، همواره حفظ پایداری تولید و ارتقاء توانمندی های خود در زمینه بروز رسانی تجهیزات و آماده سازی شرایط عملیاتی برای افزایش تولید و صادرات نفت خام را در راستای سیاست های صنعت نفت در دستور کار خود قرار داده است . 
در این بازدید روسای ادارات عملیاتی منطقه به تشریح آخرین وضعیت پیشرفت پروژه های اجرایی، مسائل ومشکلات موجود پرداختند.

پس از بازدید میدانی از پروژه ها نشست کارشناسی با حضور مدیرعامل ، مدیران و روسای ادارات پایانه نفتی خارگ به منظور بررسی آخرین وضعیت پروژه های در حال اجرا  شرکت پایانه های نفتی ایران در منطقه عملیاتی  خارگ به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد .

در این نشست مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران با  مهم برشمردن فعالیت های شرکت بیان داشت : تضمین تداوم صادرات و ارتقا توان ذخیره سازی نفت خام که یکی از شاخص های مهم ارزیابی توانمندی یک پایانه نفتی به شمار می رود از مواردی است که همواره از سوی شرکت پایانه های نفتی ایران با جدیت دنبال شده است و جز وظایف این شرکت می باشد.

اسدروز افزود: فعالیت های شرکت پایانه های نفتی ایران همسو با برنامه های وزارت نفت و شرکت ملی نفت ایران پیش می رود و لازمه انجام این فعالیت ها بروز بودن تجهیزات و تاسیسات می باشد که عملیات نوسازی و تعمیرات تاسیسات با یک برنامه ریزی مدون در حال پیگیری و اجرا می باشد که با اتمام این پروژه ها توان عملیاتی این شرکت ارتقا پیدا می کند.

در ادامه نشست مدیران و روسا نظرات و پیشنهادات کارشناسی خود را در راستای بهبود شرایط و استفاده بهینه از منابع در جهت دستیبابی به اهداف سازمانی را بیان نمودند و مشکلات و چالش ها را هم به بحث و بررسی قرار دادند.


بازگشت به صفحه اصلی
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
در انتظار بررسی:
انتشار یافته: 0

نام:

متن نظر:

آخرین اخبار