bolet_teletype
به سایت خبری "جی کی" نیوز خوش آمدید
l_bolet_tele
آخرين بروزرساني 01 بهمن 00 ،‌ 08:19
bolet_tele
جی کی نیوز؛دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر از ثبت هفت مورد جدید فوت در استان خبر داد و گفت: متأسفانه شمار جان‌باختگان ناشی از ویروس کرونا در استان بوشهر تا روز دوشنبه دوم تیرماه به ۵۵ نفر رسیده است.  سعید کشمیری در این باره اظهار کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۱۲ مورد […]
کد خبر: 16483
تاریخ انتشار: دوشنبه ، 2 تیر 1399 - 22 January , 2022

جی کی نیوز؛دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر از ثبت هفت مورد جدید فوت در استان خبر داد و گفت: متأسفانه شمار جان‌باختگان ناشی از ویروس کرونا در استان بوشهر تا روز دوشنبه دوم تیرماه به ۵۵ نفر رسیده است. 

سعید کشمیری در این باره اظهار کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۱۲ مورد مبتلای جدید به کرونا در بیمارستان‌های استان بوشهر بستری‌ شده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با اشاره به ۸ هشت مورد در بخش‌های مراقبت ویژه افزود: در حال حاضر ۲۸ بیمار در بخش ICU تحت مراقبت‌های ویژه قرار دارند که از این تعداد ۸ مورد مبتلا به کرونا هستند.

وی تصریح کرد: خوشبختانه در ۲۴ ساعت گذشته ۴۳ مورد از موارد بستری در بیمارستان‌های استان بوشهر با حال عمومی خوب ترخیص شده‌اند که ۱۷ مورد آن‌ها مبتلا به کرونا بوده‌اند.

کشمیری اضافه کرد: ۲۰۸ بیمار حاد تنفسی در بیمارستان‌های استان بوشهر بستری هستند که ۹۸ مورد آن‌ها مبتلا به کرونا هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با اشاره به اینکه تاکنون ۵۵ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در استان جان خود را از دست داده‌اند، افزود: یک آقای ۴۴ ساله بدون سابقه بیماری زمینه ای و یک خانم ۷۲ ساله با سابقه بیماری زمینه ای هر دو ساکن شهرستان‌ دیّر، دو خانم ۷۶ و ۶۳ ساله و دو آقای ۳ و ۶۵ ساله ساکن شهرستان بوشهر و یک خانم ۶۱ ساله ساکن شهرستان دشتستان که هر پنج مورد سابقه بیماری زمینه‌ای داشتند، فوت کرده‌اند.

دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر با اشاره به اینکه پنج متغیر می تواند علائم، پیشرفت و نتیجه بیماری کووید ۱۹ را تحت تاثیر قرار دهد افزود: مقدار ویروس، ژنتیک افراد، راه عبور عفونت به بدن، قدرت ویروس، وضع ایمنی و سابقه افراد در مواجهه با سایر عفونت ها پاسخ به کووید۱۹ را در بدن مشخص می کند.


بازگشت به صفحه اصلی
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
در انتظار بررسی:
انتشار یافته: 0

نام:

متن نظر:

آخرین اخبار