bolet_teletype
به سایت خبری "جی کی" نیوز خوش آمدید
l_bolet_tele
آخرين بروزرساني 19 فروردین 00 ،‌ 09:45
bolet_tele
جي كي نيوز: به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ، مصطفی شهبازی، اظهار کرد: پنجره نقل و انتقالات نیم فصل جاری از 2 دی تا ساعت بیست و چهار 29 دی 94 باز خواهد بود. این مقام مسئول افزود: در این مورد، هر باشگاه لیگ حرفه‌ای شامل لیگ برتر و دسته اول، می‌تواند حداکثر با […]
کد خبر: 1655
تاریخ انتشار: دوشنبه ، 30 آذر 1394 - 13 April , 2021

جي كي نيوز: به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ، مصطفی شهبازی، اظهار کرد: پنجره نقل و انتقالات نیم فصل جاری از 2 دی تا ساعت بیست و چهار 29 دی 94 باز خواهد بود.

این مقام مسئول افزود: در این مورد، هر باشگاه لیگ حرفه‌ای شامل لیگ برتر و دسته اول، می‌تواند حداکثر با 6 بازیکن عقد قرارداد کرده و پس از ثبت در مسابقات از آنان استفاده کند.

وی گفت: اگر باشگاهی تا سقف 27 نفر شش بازیکن جای خالی داشته باشد، مستقیما عقد قرارداد کرده و ثبت می‌کند و اگر تا سقف 27 نفر جا نداشته باشد می‌تواند با شش نفر فسخ قرارداد کرده و بازیکن جدید جایگزین کند.

وی بیان کرد: باشگاه‌هایی که از سه سهمیه آزاد استفاده کرده‌اند، در صورت فسخ قرارداد با این بازیکنان نمی‌توانند بازیکن دیگری جایگزین کنند.

شهبازی گفت: اگر باشگاه‌ها از چهار بازیکن سهمیه خارجی استفاده کرده باشند و در بازه زمانی نیم فصل، حتی با 4 بازیکن هم فسخ قرارداد کنند، می‌توانند با شرایط و مقررات آیین نامه نقل و انتقالات بازیکن خارجی جایگزین کنند.

رئیس کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ بیان کرد: در صورتی که باشگاه‌های لیگ برتر از 8 بازیکن زیر 21 سال استفاده کرده باشند و در این‌بازه زمانی نیم فصل با هر چند نفر از این هشت بازیکن فسخ قرارداد کنند می‌توانند به همان تعداد بازیکن جایگزین کنند.

وی در پایان گفت: باشگاه‌ها به غیر از استخدام بازیکنان مجاز (6 نفر) می‌توانند بازیکنان مصدوم خود را با تایید کمیته پزشکی از لیست خارج و جایگزین کنند، اما بازیکن مصدوم خارج شده تا پایان فصل مجاز به همراهی هیچ تیمی نخواهد بود.


بازگشت به صفحه اصلی
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
در انتظار بررسی:
انتشار یافته: 0

نام:

متن نظر:

آخرین اخبار