bolet_teletype
به سایت خبری "جی کی" نیوز خوش آمدید
l_bolet_tele
آخرين بروزرساني 01 بهمن 00 ،‌ 08:19
bolet_tele
تعمیرات بازوی بارگیری نفت در جزیره خارگ بزرگترین پایانه نفتی کشور با موفقیت انجام شد.
کد خبر: 16703
تاریخ انتشار: دوشنبه ، 13 مرداد 1399 - 22 January , 2022

به گزارش جی کی نیوز، مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران اظهار داشت : تعمیرات اساسی بازوی بارگیری شماره ۲ پهلوگاه ۵ اسکله شرقی به عنوان یک تجهیز مهم و حیاتی در امر صادرات نفت به دست متخصصان اداره تعمیرات مکانیک پایانه نفتی خارگ با موفقیت به پایان رسید.

عباس اسدروز ادامه داد: پس از پیاده سازی بازوی بارگیری با انتقال به کارگاه تعمیراتی پایانه نفتی خارگ اقدامات لازم به منظور جداسازی قطعات معیوب صورت پذیرفت که پس از بررسی و شناسایی کلیه قطعات معیوب و جایگزینی تجهزات جدید مونتاژ آن نهایی شد.

وی تصریح کرد: اقدامات صورت گرفته شامل جداسازی و دمونتاژ کامل قطعات و اجزا، شستشو و تمیز کاری،  بازرسی و بررسی قطعات و اجزا ، تعویض قطعات معیوب و مستهلک شده ، مونتاژ و سرهم بندی قطعات ، انجام تست ایستایی پس از مونتاژ کامل به منظور حصول اطمینان از صحت عملکرد اجزا تحت فشار و عدم بروز نشتی در آنها بوده است. 

اسدروز تاکید کرد: از اقدامات بارز صورت گرفته در این پروژه در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به جهش تولید نام گذاری شده است، استفاده از ظرفیت و توان شرکت های داخلی در ساخت قطعات مهم و حیاتی در ساختار بازوی بارگیری مذکور بوده است .

این پروژه با صرف حدود ۳۲۰۰ نفر ساعت و صرفه جویی ۵ میلیارد ریال توسط متخصصان اداره تعمیرات مکانیک در پایانه نفتی خارگ اجرا شده است.


بازگشت به صفحه اصلی
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
در انتظار بررسی:
انتشار یافته: 0

نام:

متن نظر:

آخرین اخبار