bolet_teletype
به سایت خبری "جی کی" نیوز خوش آمدید
l_bolet_tele
آخرين بروزرساني 25 اردیبهشت 00 ،‌ 10:06
bolet_tele
به گزارش جی کی نیوز ؛ناصر ابراهیمی اظهار داشت: جزیره خارگ به دلیل شرایط منطقه‌ای به عنوان مرکز ثقل انرژی ایران اسلامی بشمار می‌رود و این نوع قرار گیری باعث جذابیت در حوزه خبر و خبرنگاری شده است. وی افزود: خبرنگاران این جزیره با شرایط خاص آب و هوایی، شرجی و گرما مواجه هستند، کار در این شرایط بسیار […]
کد خبر: 16728
تاریخ انتشار: شنبه ، 18 مرداد 1399 - 16 May , 2021

به گزارش جی کی نیوز ؛ناصر ابراهیمی اظهار داشت: جزیره خارگ به دلیل شرایط منطقه‌ای به عنوان مرکز ثقل انرژی ایران اسلامی بشمار می‌رود و این نوع قرار گیری باعث جذابیت در حوزه خبر و خبرنگاری شده است.

وی افزود: خبرنگاران این جزیره با شرایط خاص آب و هوایی، شرجی و گرما مواجه هستند، کار در این شرایط بسیار سخت بوده که خوشبختانه این رسالت توسط جهادگران عرصه قلم بخوبی انجام گرفته است.

بخشدار ویژه خارگ تصریح کرد: رسانه‌ها و به‌ویژه خبرگزاری مهر انعکاس بسیار خوبی از مسائل و مشکلات جزیره در عرصه خبر در سطح کشور به نمایش گذاشته و همین موضوع پایه گذار حل برخی از مشکلات در سطح جزیره شده است.

ابراهیمی گفت: خواست ما از تمامی دستگاه‌های اجرایی جزیره، همراهی، همکاری با خبرنگاران بوده و دولتمردان در خارگ باید از بستر مناسب خبرنگاران برای انعکاس عملکرد دستگاه خود استفاده کنند.

بخشدار ویژه خارگ گفت: دستگاه‌های اجرایی خارگ از بستر مناسب خبرنگاران و خبرگزاری‌ها برای انعکاس عملکرد دستگاه خود استفاده کنند.


بازگشت به صفحه اصلی
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
در انتظار بررسی: 1
انتشار یافته: 0

نام:

متن نظر:

آخرین اخبار