bolet_teletype
به سایت خبری "جی کی" نیوز خوش آمدید
l_bolet_tele
آخرين بروزرساني 30 دی 00 ،‌ 04:26
bolet_tele
در حال حاضر قیمت میوه و تره بار در هیچ یک از میوه فروشی های جزیره خارک یکسان نیست و مردم شاهد بی نظمی و چند نرخ بودن قیمت میوه و تره بار و عدم نظارت اصولی بر بازارمیوه هستند.
کد خبر: 16735
تاریخ انتشار: پنجشنبه ، 23 مرداد 1399 - 20 January , 2022

به گزارش جی کی نیپز ؛ در حال حاضر قیمت میوه و تره بار در هیچ یک از میوه فروشی های جزیره خارک  یکسان نیست و مردم شاهدبی نظمی و بی انضباطی های مکرر در نرخ انواع میوه هستند.

از گرانی میوه و تره بار و اختلاف بسیار زیاد قیمت آن ها با شهرهای اطراف که بگذریم، به چند نرخی بودن میوه ها در میوه فروشی های مختلف برمی خوریم که به عنوان یک معضل قدیمی این جزیره  است که سالهاست مردم را نگران کرده است 

هم اکنون قیمت هیچ محصولی در دو مغازه که در مجاورت یکدیگر قرار دارند یکسان نبوده و بسیاری از میوه های با یک کیفیت نیز بااختلاف قیمت فراوان به دست مردم می رسند.

بی نظمی در قیمت گذاری میوه ها

به طور کلی نگاهی بر قیمت گذاری میوه ها در خارک  نشان می دهد نظارت دقیقی بر روی صنف میوه فروشان وجود ندارد؛ زیرامحصولاتی مانند زردآلو  یا گیلاس  که در اکثر شهرهای کشور و حتی شهرهای استان بوشهر  دارای قیمتی مشابه هستند؛ در جزیرهخارک  علاوه بر گرانی دارای نرخ های متفاوتی اند.

از جمله مشکلات دیگری که این روزها مردم خارک را به شدت نگران کرده است بی کیفیتی میوه هایی است که به دست شهروندان میرسد.

دو مشکل اساسی در بازار میوه و تره بار

در حقیقت بی کیفیتی میوه ها در کنار گرانی ها آن ها امروزه به عنوان دو مشکل اساسی در بین مردم جزیره خارک  به ویژه اقشار کمدرآمد بوده که لازم است مسئولین هر چه سریع تر با نظارت بهتر و دقیق تر بر مشکلات کنونی و بی انضباطی های آن پایان دهند.

کافیست مسئولین نگاهی به شهرهای همجوار خود بیندازند تا بیشتر به عمق گرفتاری های مردم پی برده و با درک واقعیت ها بتوانندمشکلات موجود در این مسیر را هموار کنند.

به هر حال؛ این روزها بازار میوه و تره بار از نابسامانی در قیمت ها و بی کیفیتی محصولات رنج برده و می طلبد که مسئولین با نظارتدقیق تر و بهتر بر مشکلاتی که سال های سال شهروندان این شهر را آزار می دهد، پایان دهند.


بازگشت به صفحه اصلی
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
در انتظار بررسی:
انتشار یافته: 0

نام:

متن نظر:

آخرین اخبار