bolet_teletype
به سایت خبری "جی کی" نیوز خوش آمدید
l_bolet_tele
آخرين بروزرساني 01 بهمن 00 ،‌ 08:19
bolet_tele
جی کی نیوز؛ امروز خبری در جزیره پیچید و آن اینکه بانک ملی شعبه میدان امام تعطیل خواهد شد و شهروندان جزيره خارگ از اینکه باید همه خدمات در یک شعبه به آن‌ها ارائه شود و این امر موجب شلوغی و ازدحام جمعیت در زمان اوج شیوع کرونا در یک شعبه بانک میشود ، گلایه‌مند […]
کد خبر: 16840
تاریخ انتشار: سه شنبه ، 4 شهریور 1399 - 22 January , 2022

جی کی نیوز؛ امروز خبری در جزیره پیچید و آن اینکه بانک ملی شعبه میدان امام تعطیل خواهد شد و شهروندان جزيره خارگ از اینکه باید همه خدمات در یک شعبه به آن‌ها ارائه شود و این امر موجب شلوغی و ازدحام جمعیت در زمان اوج شیوع کرونا در یک شعبه بانک میشود ، گلایه‌مند هستند.

به گزارش جی کی نیوز یکی از شهروندان جزیره خارگ گفت: فعالیت بانک ملی شعبه میدان امام، خدمات بانکی مراجعین در حوزه شهری را پاسخگو بود و دیگر مردم نیازی نداشتند به بانک ملی مرکزی مراجعه کنند.

وی از مسئولان خواست پیگیر رفع این مشکل باشند و به خاطر کمبود یا تعدیل نیرو و یا کاهش منابع مالی نباید بانک ملی مردم را سرگردان کند.

یکی دیگر از شهروندان نیز با گلایه از این موضوع گفت باید مسئولان جزیره فکری اساسی بکنند نه اینکه به بهانه مختلف شعبه ای که بیش از ۳۰ سال سابقه داشته است را یک دفعه تعطیل کنند.

امروز با وجود الکترونیکی شدن بسیاری از امور اداری به ویژه خدمات بانکی بسیاری از افراد همچنان به شیوه سنتی و حضوری از خدمات استفاده می‌کنند که تعطیلی و عدم خدمات‌دهی به صورت حضوری به ویژه برای آن دسته از افرادی که دسترسی به فناوری‌های نوین ندارند مشکلات بسیاری را ایجاد کرده است.

هر چند مي بايست در تعطيلي شعبه هاي بانكي ملاحظات منطقه اي و نيازهاي مردمي در نظر گرفته شود ولي متاسفانه در تعطيلي اين شعبه مشخص شد نيازهاي اهالي بومي مدنظر مسولين بانك نبوده و انتظار میرود مسولين جزيره موضوع را پيگيري و از تعطيلي این شعبه جلوگیری نمایند


بازگشت به صفحه اصلی
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
در انتظار بررسی:
انتشار یافته: یک
بی نام
|
Iran, Islamic Republic of
|
سه شنبه ، 4 شهریور 1399

اره والله انگار مردم هیچ در نظر نمیگیرن نمیگن تو ای اوضاع کرونا مردم چ کنن

نام:

متن نظر:

آخرین اخبار