bolet_teletype
به سایت خبری "جی کی" نیوز خوش آمدید
l_bolet_tele
آخرين بروزرساني 01 بهمن 00 ،‌ 08:19
bolet_tele
آموزش و پرورش استان بوشهر در اطلاعیه‌ای نسبت به شایعات تعطیلی یا دایر شدن مدارس واکنش نشان داد. به گزارش جی کی نیوز ؛ روابط عمومی آموزش و پرورش استان بوشهر اعلام کرد: پیرو برخی شایعات در فضا‌ی مجازی مبنی بر تعطیلی یا دایر بودن مدارس به اطلاع عموم مردم استان بوشهر می‌رساند هر گونه […]
کد خبر: 16857
تاریخ انتشار: پنجشنبه ، 6 شهریور 1399 - 22 January , 2022

آموزش و پرورش استان بوشهر در اطلاعیه‌ای نسبت به شایعات تعطیلی یا دایر شدن مدارس واکنش نشان داد.

به گزارش جی کی نیوز ؛ روابط عمومی آموزش و پرورش استان بوشهر اعلام کرد: پیرو برخی شایعات در فضا‌ی مجازی مبنی بر تعطیلی یا دایر بودن مدارس به اطلاع عموم مردم استان بوشهر می‌رساند هر گونه تصمیم در خصوص تعطیلی یا تعطیل نبودن مدارس تنها با تصمیم ستاد مبارزه با کرونای استان و با توجه به دستورالعمل بازگشایی مدارس ارسالی از طرف وزارت آموزش وپرورش مشخص می‌شود، و پس از ابلاغ، به تمام شهرستان‌ها و مناطق ابلاغ خواهد شد.

در اطلاعیه آموزش و پرورش استان از روسای آموزش وپرورش خواسته شده است از صدور بخشنامه های مجزا در این خصوص خودداری کنند.

همچنین از مردم و والدین دعوت شده اخبار واطلاعات دقیق و صحیح را از درگاه‌ اطلاع رسانی آموزش وپرورش استان به نشانی bushehr.medu.ir پیگیری کنند.

از اسفند ۱۳۹۸ که شیوع ویروس کرونا منجر به تعطیلی مدارس در کشور شد، مسائلی چون بازگشایی مجدد مدارس، نحوه برگزاری امتحانات، روش‌های متنوع آموزش و … برنامه ریزی‌های وزارت آموزش و پرورش را تحت تاثیر جدی قرار داده و خانواده‌ها را نیز با چالش‌هایی مواجه کرده است.


بازگشت به صفحه اصلی
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
در انتظار بررسی:
انتشار یافته: 0

نام:

متن نظر:

آخرین اخبار