bolet_teletype
به سایت خبری "جی کی" نیوز خوش آمدید
l_bolet_tele
آخرين بروزرساني 30 دی 00 ،‌ 04:26
bolet_tele
جی کی نیوز؛ساحل تنگستانی رئیس شورای شهر برازجان در بیانیه ای اعتراض خودرا نسبت به بازگشایی مدارس در شرایط فعلی کرونا اعلام کرد مدیران محترم آموزش و پرورش استان بوشهر با سلامهر چند تا کنون منتظر تصمیم ستاد کرونای استان و اداره کل آموزش و پرورش بوده ایم، اکنون و پس از تصمیمات اتخاذ شده در […]
کد خبر: 16899
تاریخ انتشار: شنبه ، 15 شهریور 1399 - 20 January , 2022

جی کی نیوز؛ساحل تنگستانی رئیس شورای شهر برازجان در بیانیه ای اعتراض خودرا نسبت به بازگشایی مدارس در شرایط فعلی کرونا اعلام کرد

مدیران محترم آموزش و پرورش استان بوشهر 
با سلام
هر چند تا کنون منتظر تصمیم ستاد کرونای استان و اداره کل آموزش و پرورش بوده ایم، اکنون و پس از تصمیمات اتخاذ شده در راستای دغدغه مردم شریف و والدین دانش آموزان مطالبی به اختصار حضورتان تقدیم می گردد:

*سردرگمی عجیب متولیان وزارت آموزش و پرورش و عدم تصمیم قطعی و قابل اجرا باعث چند دستگی بین اوليا دانش آموزان شده و با این شرایط نسبت به اجازه ورود فرزندان خود به آموزشگاه ها دچار تردید هستند.

*بسیاری از دستورالعمل های وزارتی برای این شرایط حساس اصلا قابل اجرا نیست و بیشتر ابلاغ های کاغذی هستند تا عملیاتی!

*بی شک سیستم مالی مدارس توان عملیاتی کردن اقدامات ضروری برای مبارزه با کرونا را ندارد و این مهم نگرانی ها را دو چندان کرده است.

*تجربه سال های گذشته نشان داده (در دوران پیش از کرونا) بیشتر مدارس دولتی در شهر برازجان شرایط بهداشتی مناسب برای سال تحصیلی و حضور دانش آموزان را نداشتند، حال چگونه تضمین خواهید داد اقدامات متولیان امر برای فراهم کردن یک محیط سالم مهیا شده است؟ در حالی که مدیران مدارس در بعضی نقاط امضا تعهدنامه قبول مسئولیت سلامت را برای اولیا دانش آموزان الزامی دانسته اند نشان از آن دارد که محیط مدرسه فاقد شرایط مطلوب و آمادگی لازم است.

*همه ما وضعیت موجود را درک می کنیم و خود پیشگامان مبارزه با کرونا هستیم ولی آغاز سال تحصیلی جدید آن هم پانزده روز زودتر از موعد برایمان قابل هضم نیست، گذشته از آن در حالی که در برخی مقاطع حتی کتاب‌های سال تحصیلی جدید در دسترس دانش آموزان قرار نگرفته، چگونه به مدرسه بیایند و به تحصیل بپردازند؟

*در زمانی به سر می بریم که لحظه به لحظه شیوع این بیماری در حال گسترش است و هر روز عزیزانی از جمع ما کم می شوند، لذا قابل قبول نیست که با تصمیمات اشتباه نگرانی ها بیشتر از پیش شود.

*مدیران بهداشت استان بوشهر وضعیت را به صراحت قرمز اعلام کردند. نتیجه وضعیت قرمز استان و هشدار متولیان سلامت و درمان، تغییر وضعیت تحصیلی است که باید به این مهم نگاه ویژه ای شود.

در پایان لازم به توضیح است از آنجا که شورای شهر برازجان نماینده و همراه مردم است مجددا خواهشمند است برای حفظ سلامت دانش آموزان و تا دیر نشده نسبت به تصميمات خود حساسیت ویژه ای داشته باشید تا خدای نکرده موجب پشیمانی نشود.

ساحل تنگستانی
رئیس شورای اسلامی شهر برازجان


بازگشت به صفحه اصلی
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
در انتظار بررسی:
انتشار یافته: 0

نام:

متن نظر:

آخرین اخبار