bolet_teletype
به سایت خبری "جی کی" نیوز خوش آمدید
l_bolet_tele
آخرين بروزرساني 27 دی 00 ،‌ 10:11
bolet_tele
جی کی نیوز:مدیرکل دفتر شهری استانداری بوشهر از اجرای طرح مطالعه پدافند غیر عامل جزیره خارگ با اعتبارات نفت خبر داد. به گزارش جی کی نیوز؛ حمید بردستانی با اشاره به اهمیت بالای اجرای طرح‌ها و برنامه‌های پدافند غیرعامل بیان کرد: مطالعه پدافند غیر عامل در مراکز شهرستان‌ها انجام شود. او با اشاره به اینکه […]
کد خبر: 17086
تاریخ انتشار: دوشنبه ، 12 آبان 1399 - 17 January , 2022

جی کی نیوز:مدیرکل دفتر شهری استانداری بوشهر از اجرای طرح مطالعه پدافند غیر عامل جزیره خارگ با اعتبارات نفت خبر داد.

به گزارش جی کی نیوز؛ حمید بردستانی با اشاره به اهمیت بالای اجرای طرح‌ها و برنامه‌های پدافند غیرعامل بیان کرد: مطالعه پدافند غیر عامل در مراکز شهرستان‌ها انجام شود.

او با اشاره به اینکه اقدامات اولیه مطالعه پدافند غیر عامل در شهر بوشهر شروع شده است، افزود: با توجه به اهمیت پدافند غیر عامل، شهرداران مراکز شهرستان‌ها نسبت به پیشنهاد و تصویب انجام طرح مطالعه اقدام کنند.

مدیر کل دفتر شهری استانداری بوشهر عنوان کرد: بسیاری از طرح‌ها و طرح‌هایی که از سوی شهرداری‌ها در سطح شهر‌ها انجام شده یا در حال انجام است ماهیت پدافند غیر عامل در آن رعایت شده است.

بردستانی افزود: در جلسه امروز با تعدادی از شهرداران، روسای شورا‌های اسلامی شهر‌های و مدیرکل پدافند غیر عامل استان به مناسبت هفته پدافند غیر عامل مقرر شد که مطالعه پدافند غیر عامل در خارگ مقرر شده از اعتبارات نفت انجام شود.

او ادامه داد: در شهر‌های جنوبی استان بوشهر این مطالعه باید با توجه به وجود تاسیسات عظیم گاز و اهمیت این تاسیسات، اعتبار آن توسط منطقه ویژه تامین شود.

مدیر کل دفتر شهری استانداری بوشهر در ادامه با تقدیر از افراد شاغل در آرامستان‌ها عنوان کرد: در ۹ ماه از شیوع ویروس کرونا، شهرداری‌ها با تمام ظرفیت و امکانات در سطح استان وظایف خود را انجام داده‌اند.

بردستانی بیان کرد: افراد شاغل در آرامستان‌ها از جمله غسال، غساله، راننده خودرو حمل میت و سایر نفرات در این زمینه و در این مدت کار سخت و حساسی داشته‌اند که به همین دلیل هدایایی تهیه و به ۱۰۹ نفر در سراسر شهر‌های استان اهدا شد.

او افزود: دفتر امور شهری استانداری بوشهر در راستای بهبود خدمات رسانی به مردم در شهر‌های مختلف استان از هیچ تلاشی فروگذار نمی‌کند و امیدوارم با کمک شهرداران و کارکنان شهرداری‌ها شاهد بهبود خدمات رسانی و رضایت مندی مردم باشیم.


بازگشت به صفحه اصلی
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
در انتظار بررسی:
انتشار یافته: 0

نام:

متن نظر:

آخرین اخبار