bolet_teletype
به سایت خبری "جی کی" نیوز خوش آمدید
l_bolet_tele
آخرين بروزرساني 30 دی 00 ،‌ 04:26
bolet_tele
جی کی نیوز؛رئیس گروه مدیریت و فرماندهی مرکز راهبردی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در سالگرد سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و بزرگداشت هفته فرهنگی خارگ گفت : مردم ما در جنگ اقتصادی مقاومت ویژه‌ای از خود نشان داده‌اند و نتیجه آن را خواهند دید. به گزارش جی کی نیوز و به نقل از خارگ نیوز […]
کد خبر: 17307
تاریخ انتشار: شنبه ، 13 دی 1399 - 20 January , 2022

جی کی نیوز؛رئیس گروه مدیریت و فرماندهی مرکز راهبردی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در سالگرد سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و بزرگداشت هفته فرهنگی خارگ گفت : مردم ما در جنگ اقتصادی مقاومت ویژه‌ای از خود نشان داده‌اند و نتیجه آن را خواهند دید.

به گزارش جی کی نیوز و به نقل از خارگ نیوز ، سردار سرتیپ پاسدار احمد محمدی‌زاده پیش از ظهر شنبه در مراسم اولین سالگرد سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در جزیره خارگ اظهار داشت: شهید سلیمانی مزد ۴۰ سال مجاهدت خود را گرفت، شهید حاج قاسم سلیمانی ۳۲ سال در دفاع مقدس حضور داشت و در جبهه‌ای دیگر شهید شد.

وی افزود: افکار گروه‌های تکفیری برگرفته از افکار وهابیون بود و زیر نظر دستگاه‌های اطلاعاتی غرب مدیریت می‌شد. جریان وهابیت در عربستان سعودی میدان پیدا کرد، ولی روحانیت شیعه اجازه میدانداری را نداد.

رئیس گروه مدیریت و فرماندهی مرکز راهبردی سپاه پاسداران تصریح کرد: اساسنامه ۲۰ صفحه‌ای داعش که به دست نیروهای انقلابی افتاد یک جمله در مورد آمریکا و رژیم صهیونیستی نوشته نشده بود و نفرت پراکنی بر علیه ایران را رواج داده بودند. نقش کشورهای همسایه در شکل گیری داعش مؤثر بود.

وی خاطر نشان کرد: این جریان تکفیری با در اختیار گرفتن پادگان‌های نظامی منطقه تجهیزات این پادگان‌ها در اختیار خود قرار می‌گرفت. داعش با امکاناتی که در اختیار داشت و رژیم‌های عربی این جریان تکفیری را تا دندان مسلح کرد.

محمدی‌زاده گفت: نقش شهید سردار سلیمانی در مبارزه با داعش مثال زدنی است، احیای دفاع وطنی و حشد الشعبی از نقش‌های مؤثر و راهبردی سردار سلیمانی در سوریه و عراق بود که صحنه مبارزه تغییر داد.

رئیس گروه مدیریت و فرماندهی مرکز راهبردی سپاه پاسداران افزود: با در اتاق و پشت میز نشستن مشکلی کشف نمی‌شود که بخواهد حل شود، سردار شهیدسلیمانی نزدیک به صحنه و به دقت موارد را پیگیری می‌کرد.

وی افزود: مردم ما در جنگ اقتصادی مقاومت ویژه‌ای از خود نشان داده‌اند و مطمئناً این صبر و استواری نتیجه بخش خواهد و ثمره آن را در سال آینده و دولت جدید خواهند دید.


بازگشت به صفحه اصلی
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
در انتظار بررسی:
انتشار یافته: 0

نام:

متن نظر:

آخرین اخبار