bolet_teletype
به سایت خبری "جی کی" نیوز خوش آمدید
l_bolet_tele
آخرين بروزرساني 30 دی 00 ،‌ 04:26
bolet_tele
جی کی نیوز؛رئیس کمیسیون انرژی مجلس گفت: پرسنل نفت چه رسمی و چه قرارداد معین و ارکان ثالث هر کدام مشکلاتی که تا کنون به مجلس منتقل کردند ما آنها را بررسی کردیم و آنها را تا وزارتخانه منعکس کردیم تا حل شود. فریدون عباسی صبح امروز در سفر برخی از اعضای کمیسیون انرژی مجلس […]
کد خبر: 17351
تاریخ انتشار: پنجشنبه ، 25 دی 1399 - 20 January , 2022

جی کی نیوز؛رئیس کمیسیون انرژی مجلس گفت: پرسنل نفت چه رسمی و چه قرارداد معین و ارکان ثالث هر کدام مشکلاتی که تا کنون به مجلس منتقل کردند ما آنها را بررسی کردیم و آنها را تا وزارتخانه منعکس کردیم تا حل شود.

فریدون عباسی صبح امروز در سفر برخی از اعضای کمیسیون انرژی مجلس به جزیره خارگ در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس اظهار داشت: کمیسیون انرژی برای اینکه بتواند وظایف قانونی خود را انجام دهد، علاوه بر اینکه به انجام مطالعات در خود مجلس از اسنادی که وجود دارد رجوع می‌کند و نیز بازدیدهایی که در تهران و جلساتی که در کمیسیون دارد، نیاز است که با پرسنل در مناطق نفتی و گازی ملاقات داشته باشد.

رئیس کمیسیون انرژی مجلس با تقدیر از تلاشهای پرسنل نفتی و گازی در کشور گفت: یکی از اهداف این سفر دیدار نزدیک با پرسنل و تشکر از زحمات آنها به ویژه در این وضع تحریم که صنعت را سرپا نگه داشتند و اقتدار کشور را نشان می‌دهند.

وی بیان داشت: کمیسیون انرژی باید بازدیدهای میدانی داشته باشد تا بتواند نقش نظارتی خود را به همراه آن بخش‌هایی که مربوط به قانون گذاری است درست انجام دهد.

عباسی در پاسخ به این سوال که چه اقداماتی برای تبدیل وضعیت نیروهای قرارداد معین وزارت نفت  دارد گفت: مسئل اجرایی بر عهده دولت است و مجلس اگر موردی به آن ارجاع شود که نقص قانون وجود داشته باشد، یا قانون را تکمیل یا قانون جدیدی را وضع می‌کند و از طرفی نظارت بر قانون را بر عهده دارد که دستگاه اجرایی به وظایف خود به درستی عمل می‌کند یا خیر و چنانچه گزارش‌هایی را داشته باشد آنها را ارائه کند.

رئیس کمیسیون انرژی مجلس اظهار داشت: با همکاری وزیر نفت و معاون وزیر نفت در حوزه منابع انسانی کارهایی را داریم دنبال می‌کنیم و در حد مقدورات کارهایی در دست انجام است؛ پرسنل نفت چه رسمی و چه قرارداد معین و ارکان ثالث هر کدام مشکلاتی که تا کنون به مجلس منتقل کردند ما آنها را بررسی کردیم و آنها را تا وزارتخانه منعکس کردیم تا حل شود.


بازگشت به صفحه اصلی
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
در انتظار بررسی:
انتشار یافته: 0

نام:

متن نظر:

آخرین اخبار