bolet_teletype
به سایت خبری "جی کی" نیوز خوش آمدید
l_bolet_tele
آخرين بروزرساني 27 دی 00 ،‌ 10:11
bolet_tele
به گزارش جی کی نیوز ؛عباس جمشیدی روز دوشنبه در نشست شورای اداری جزیره خارگ افزود: دشمن باید بداند نظام جمهوری اسلامی به واسطه هدایت‌های خردمندانه رهبر معظم انقلاب، مقاومت ملت و تدبیر دولت با وجود همه تحریم‌های سیاسی و اقتصادی و شیوع ویروس همه گیر کرونا سربلند وکارآمد است. وی بیان کرد: امروز در نتیجه […]
کد خبر: 17407
تاریخ انتشار: دوشنبه ، 6 بهمن 1399 - 17 January , 2022

به گزارش جی کی نیوز ؛عباس جمشیدی روز دوشنبه در نشست شورای اداری جزیره خارگ افزود: دشمن باید بداند نظام جمهوری اسلامی به واسطه هدایت‌های خردمندانه رهبر معظم انقلاب، مقاومت ملت و تدبیر دولت با وجود همه تحریم‌های سیاسی و اقتصادی و شیوع ویروس همه گیر کرونا سربلند وکارآمد است.

وی بیان کرد: امروز در نتیجه مقاومت و ایستادگی ملت ایران در مقابل فشارهای حداکثری، رئیس جمهوری سابق ایالات متحده آمریکا، به زباله دان تاریخ پیوسته است.

جمشیدی با اشاره سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در سال آینده افزود: بنا به تاکید رهبر معظم انقلاب هرچند برخی مشکلات در جامعه وجود دارد، اما امروز زمان امید بخشی به جامعه است و تنها به این وسیله ایستادگی مردم رقم خواهد خورد.

وی ادامه داد: هرچند امروز اموال کشور در کشورهای طرف مقابل بلوکه شده اما اقتدار جمهوری اسلامی به گونه‌ای است که کسی نمی‌تواند نگاه چپ به این نظام کند.

فرمانداربوشهر گفت: باید تلاش شود با امید بخشی زمینه حضور حداکثری مردم در عرصه انتخابات فراهم شود.

جمشیدی با بیان اینکه در این شرایط حساس نباید گرفتار بازی‌های سیاسی شویم بیان کرد: امروز شرایط به گونه‌ای رقم خورده که رئیس دولت در رسانه ملی مورد تهاجم بدترین هجوم‌ها و تخریب‌ها قرار می‌گیرد.

وی تاکید کرد: انجام این اقدام‌ها و تخریب‌ها نه تنها سودی برای نظام ندارد بلکه آب ریختن به آسیاب دشمن است.

فرماندار بوشهر گفت: افتخار دولت این است که در بخش اعتبارات دولتی از سال ۹۳، برای نخستین بار ۵۰میلیارد تومان ازمحل اعتبارات کمیته برنامه ریزی شهرستان به جزیره خارگ اختصاص یافته است، این اعتبار به غیر از اعتبارات ارزش افزوده‌است که ماهانه به تناسب جمعیت خارگ به حساب شهرداری ریخته می‌شود.

فرماندار بوشهر با اشاره به شیوع ویروس کرونا گفت: با وجود حضور جمعیت قابل توجهی از نیروها در شرکت‌های مختلف نفتی خارگ اما با اجرای دقیق دستورالعمل‌های بهداشتی تاکنون کمترین ابتلا رقم خورد.

وی همچنین بر ضرورت پرداخت حقوق و مطالبه‌های کارگری در شرکت‌های نفتی فعال در خارگ تاکید کرد.

جزیره خارگ با بیش از ۲۰ هزار نفر جمعیت از توابع شهرستان بوشهر بزرگترین پایانه صادرات نفت کشور است.


بازگشت به صفحه اصلی
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
در انتظار بررسی:
انتشار یافته: 0

نام:

متن نظر:

آخرین اخبار