bolet_teletype
به سایت خبری "جی کی" نیوز خوش آمدید
l_bolet_tele
آخرين بروزرساني 27 دی 00 ،‌ 10:11
bolet_tele
جی کی نیوز؛مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر گفت: هنرمندان این استان در سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر در ۲ بخش مسابقه صحنه‌ای و تئاتر خیابانی سه جایزه کسب کردند. به گزارش جی کی نیوز و‌به نقل از ایرنا؛ فاطمه کرم‌پور روز پنجشنبه به رسانه‌ها اعلام کرد: در این جشنواره نمایش «آبگوشت زهر […]
کد خبر: 17462
تاریخ انتشار: پنجشنبه ، 23 بهمن 1399 - 17 January , 2022

جی کی نیوز؛مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر گفت: هنرمندان این استان در سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر در ۲ بخش مسابقه صحنه‌ای و تئاتر خیابانی سه جایزه کسب کردند.

به گزارش جی کی نیوز و‌به نقل از ایرنا؛ فاطمه کرم‌پور روز پنجشنبه به رسانه‌ها اعلام کرد: در این جشنواره نمایش «آبگوشت زهر ماری» به کارگردانی حسین اسدی در بخش مسابقه صحنه‌ای موفق به دریافت یک جایزه ویژه از هیات داوران شد.

وی بیان کرد: مارال ایزدبخش و احمد صمیمی دیگر هنرمندان بوشهری نیز با نمایش «وی‌ ای آر» در بخش مسابقه تئاتر خیابانی سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر ۲ جایزه این جشنواره را به خود اختصاص دادند.

کرم‌پور پور یادآور شد: لوح تقدیر همراه با جایزه نقدی نیز به گروه بازیگران نمایش «آبگوشت زهر ماری» اهدا شد.

وی اظهار کرد: نمایش «وی.‌ای.آر» نیز که در پنج بخش نامزد دریافت جایزه بود موفق شد در بخش طراحی فضا، دیپلم افتخار و در بخش طرح و ایده حائز تقدیر و جایزه نقدی شود.

کرم‌پور افزود: استان بوشهر در تئاتر استانی پیشگام است و این مهم در جشنواره‌‏های مختلف با درخشش هنرمندان هم استانی به اثبات رسیده است.


بازگشت به صفحه اصلی
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
در انتظار بررسی:
انتشار یافته: 0

نام:

متن نظر:

آخرین اخبار