bolet_teletype
به سایت خبری "جی کی" نیوز خوش آمدید
l_bolet_tele
آخرين بروزرساني 27 دی 00 ،‌ 10:11
bolet_tele
جی کی نیوز: مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر گفت: با توجه به شرایط قرمز کرونایی در شهرستان بوشهر، فعالیت‌ها و مکان‌های ورزشی در این شهرستان تعطیل شد. به گزارش جی کی نیوز ؛ احمد بهروزیان فرد بیان کرد: در پی تغییر شرایط کرونایی شهرستان بوشهر از نارنجی به قرمز و به منظور پیشگیری و […]
کد خبر: 17599
تاریخ انتشار: دوشنبه ، 16 فروردین 1400 - 17 January , 2022

جی کی نیوز: مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر گفت: با توجه به شرایط قرمز کرونایی در شهرستان بوشهر، فعالیت‌ها و مکان‌های ورزشی در این شهرستان تعطیل شد.

به گزارش جی کی نیوز ؛ احمد بهروزیان فرد بیان کرد: در پی تغییر شرایط کرونایی شهرستان بوشهر از نارنجی به قرمز و به منظور پیشگیری و کنترل ویروس کرونا، بنا به دستور ستاد ملی مقابله با کرونا، همه فعالیت‌ها و باشگاه‌های ورزشی دولتی و خصوصی در این شهرستان تا اطلاع ثانوی تعطیل است.

او ادامه داد: علاوه بر سالن‌های سر پوشیده، رشته‌های ورزشی در فضای باز  و مکان‌هایی مانند مدارس فوتبال نیز تا تغییر شرایط و اعلام بخشنامه جدید مجاز به فعالیت نیستند.

 مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر عنوان کرد: در سایر شهرستان‌های استان نیز با نظر ستاد مبارزه با کرونای همان شهرستان تصمیم‌گیری می‌شود.
بر اساس نامه اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر و تصمیم ستاد مقابله با کرونا در جزیره خارگ برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا ،فعالیت تمامی اماکن ورزشی(دولتی و خصوصی) تا اطلاع ثانوی تعطیل می باشد.


بازگشت به صفحه اصلی
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
در انتظار بررسی:
انتشار یافته: 0

نام:

متن نظر:

آخرین اخبار