bolet_teletype
به سایت خبری "جی کی" نیوز خوش آمدید
l_bolet_tele
آخرين بروزرساني 27 دی 00 ،‌ 10:11
bolet_tele
به گزارش جی کی نیوز :روز گذشته ، طی نشستی رئیس شورای شهر و شهردار خارگ با معاونین بازرگانی ، امور فنی ، حراست ، نیروی انسانی و اداری و روابط عمومی شرکت کشتیرانی والفجر دیدار و پیرامون حضور این شرکت در مسیر تردد دریایی خارگ و خدمت رسانی به شهروندان این جزیره مذاکره و […]
کد خبر: 17681
تاریخ انتشار: سه شنبه ، 21 اردیبهشت 1400 - 17 January , 2022

به گزارش جی کی نیوز :روز گذشته ، طی نشستی رئیس شورای شهر و شهردار خارگ با معاونین بازرگانی ، امور فنی ، حراست ، نیروی انسانی و اداری و روابط عمومی شرکت کشتیرانی والفجر دیدار و پیرامون حضور این شرکت در مسیر تردد دریایی خارگ و خدمت رسانی به شهروندان این جزیره مذاکره و گفت و گو کردند.

در ابتدای این نشست که موارد کلی و جزئی اعم از مدت و شرایط قرارداد ، تاریخ حضور شرکت کشتیرانی والفجر در جزیره خارگ و … به بحث و بررسی تخصصی گذاشته شد ، یوسف وطن دوست؛رئیس شورای اسلامی شهر خارگ ضمن تشکر از دفتر دکتر جمیری؛ نماینده مجلس و مهندس دارابی به نیابت از شرکت ملی نفت جهت پیگیری این موضوع و هماهنگی این نشست اذعان کرد : حل معضل تردد به عنوان یکی از بزرگترین دغدغه های شهروندان و مجموعه شورا و شهرداری خارگ ، همواره طی دوره پنجم شورای شهر مورد مطالبه جدی قرار گرفته است و هم اکنون به عنوان یک نیاز اساسی مطرح است.

رئیس شورای شهر خارگ ادامه داد : با توجه به حسن سابقه شرکت کشتیرانی والفجر که در سالهای نه چندان دور با ارائه خدماتی شایسته و باکیفیت در حوزه تردد دریایی یاری رسان اهالی خارگ بود، امید داریم تا با انجام توافقات و فراهم سازی مقدمات حضور ایشان در جزیره خارگ شاهد رفع معضل تردد دریایی باشیم.

در ادامه این نشست عبدالحمید صفایی؛ شهردار خارگ : بنده از ابتدای ورود به جزیره خارگ مشکل مردم را در بحث تردد لمس کرده و بر خود وظیفه دانستم تا در حد توان پیگیر رفع آن باشم. خوشبختانه رویکرد اعضای محترم شورای اسلامی شهر نیز بر این امر بود تا با همتی جدی و با به کارگیری تمام توان نسبت به حل این مشکل پیگیری و اقدامات لازم را به عمل آوریم.

مدیریت شهری خارگ افزود : هم اکنون مجموعه شورا و شهرداری خارگ آمادگی کامل را دارد تا با هم افزایی و همکاری ، حضور شرکت کشتیرانی والفجر را در جزیره خارگ تسهیل و تسریع سازد تا به امید خدا شاهد کاهش و برطرف شدن معضل تردد دریایی اهالی صبور خارگ باشیم.

نمایندگان شرکت کشتیرانی والفجر نیز با استقبال از حضور در خارگ ، با توجه به شرایط و هزینه های نگهداری شناور در جزیره، خواستار حمایت همه جانبه دستگاه ها و ارگان های مستقر در جزیره در راستای خدمت رسانی شایسته به مردم شریف خارگ شدند و ابراز امیدواری کردند تا با فراهم سازی بستر و شرایط ، حضور این شرکت در خارگ تسریع یابد. همچنین مقرر گردید تا پس از بررسی تکمیلی جزئیات ، شرایط و مستندات از سوی آن شرکت جهت توافق نهایی به شورای اسلامی شهر خارگ ارسال گردد.


بازگشت به صفحه اصلی
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
در انتظار بررسی:
انتشار یافته: 0

نام:

متن نظر:

آخرین اخبار