bolet_teletype
به سایت خبری "جی کی" نیوز خوش آمدید
l_bolet_tele
آخرين بروزرساني 30 دی 00 ،‌ 04:26
bolet_tele
جی کی نیوز؛با فاصله ي كمي از آخرين جلسه ي علني شورا و رسانه فرصتي شد تا مصاحبه اي داشته باشيم با آقاي لطف اله علي پور ، عضوي كه در شوراي پنجم و ششم با راي حداكثري مردم بعنوان نماينده ي پارلمان شهر ي انتخاب شد.اين عضو شوراي شهر كه اكثر مردم ايشان را […]
کد خبر: 17840
تاریخ انتشار: شنبه ، 20 شهریور 1400 - 20 January , 2022

جی کی نیوز؛با فاصله ي كمي از آخرين جلسه ي علني شورا و رسانه فرصتي شد تا مصاحبه اي داشته باشيم با آقاي لطف اله علي پور ، عضوي كه در شوراي پنجم و ششم با راي حداكثري مردم بعنوان نماينده ي پارلمان شهر ي انتخاب شد.اين عضو شوراي شهر كه اكثر مردم ايشان را به تواضع ، صداقت و اخلاق مداري مي شناسند به گفتگو با خبرگزاري خارگ آنلاين نشست.

تجربيات دوره ی پنجم

در زمان حضور در دور ه ي پنجم شوراي شهر تمام سعي خود را كردم تا هرگز حق مردم پايمال نشود،يكي از مسايل مهمي كه در دوره ي قبل به همراه همكارانم بجد دنبال شد ،طرح جامع شهري خارگ بود كه احياي آن به زمان استقرار دولت جديد موكول شد. ايشان ادامه داد: يكي از دغدغه هاي اصلي مردم خارگ بحث تردد است كه در دوره ي پنجم پيگير آن بوده ايم و تلاش همه اعضاي محترم شوراي پنجم شهر باعث حضور شناور سورو بندر در خط تردد دريايي خارگ شد و هم اكنون در صورت رفع نقص فني شناور آروس و مهيار دو كشتي در خط تردد دريايي بوشهر به خارگ و بالعكس فعالند.ايشان يادآور شد ؛ حل دائمي و ريشه اي معضل تردد خارگ منوط به تاسيس سازمان حمل و نقل دريايي خارگ است كه پيگيري آن در اختيار مديريت شهري خواهد بود، در گذشته نيز يكي از مواردي كه بنده در طرح سوال از شهردار وقت مطرح كردم اين مورد بود. از نظر كارشناسي تا زماني كه سازماني بصورت معين با ضوابط مشخص مسئول نظارت بر تردد هاي دريايي خارگ وجود نداشته باشد ، بي نظمي ها و مشكلات تردد مردم خارگ استمرار خواهد داشت كه اينجانب به همراه همكارانم در دوره ي ششم شوراي شهر ، با ورود شهردار جديدپيگير آن خواهيم بود.

نظارت مستمر و شفاف بر كار شهرداری

دكتر علي پور در رابطه با دوره ي قبل مديريت شهري گفت : بنده در دوره ي گذشته نگاه دقيقي به مسايل شهرداري داشتم، و يكي از كارهايي كه موفق به پيگيري و حصول نتيجه شدم؛ بحث پيماني كردن پروژه هاي شهرداري از حالت اماني بود كه امكان فساد را كمتر مي كرد.ايشان يادآور شد در سال دوم دوره ي مديريت شهري گذشته ،اولين طرح سوال از شهردار خارگ را در قالب چهار بند به به ریاست شورای شهر تقدیم كردم.چراكه صيانت از بيت المال براي من بسيار مهم است. ايشان همچنين از تلاش هاي خود و همكارانش در رابطه با پرداخت حقوق پرسنل شهرداري در دوره ي گذشته سخن گفت.

روحيه ی خستگی ناپذير

دكتر لطف اله علي پور در پاسخ به اين سوال كه چرا كمتر حاضر به انجام مصاحبه و عكس نگاريست گفت: ويژگي شخصيتي بنده اين است كه دوست دارم كمتر در نگاه رسانه ها باشم و فعاليت هايم در كنار همكاران ديگر به چشم بيايد.ايشان از حواشي كه باعث دلخوري مردم و ايجاد چند دستگي در ميان اعضاي شورا خواهد شد ابراز ناراحتي كرد و ادامه داد؛ من  علي رغم برخي فشارها در راه خدمت به مردم خارگ هرگز خسته نمي شوم و تا وقتي مردم در كنار من هستند دلگرم هستم ، همچنين از همكارانم تقاضا دارم تمام توان و انرژي خود را بصورت يكسو براي حل معضلات مردم بكار برند.

دغدغه های فرهنگی

دكتر علي پور از پيگيري مشكل آب و برق پايدار جزيره ي  خارگ خبرداد و مرتفع كردن آن را يكي از راه هاي مهم ايجاد رضايت خاطر مردم شريف خارگ دانست.ايشان كه خود جز فرهنگيان جزيره ي خار گ هستند، از دغدغه ي ذهني خود براي امور فرهنگي شهر سخن گفت و قول تلاش بيشتر در اين زمينه بخصوص بحث آموزشي فرزندان خارگ را داد. عضو ششم شوراي شهر در پايان گفت: با اداي احترام به همه افكار و سلايق جامعه از انتقادات و پيشنهادات مردم استقبال مي كنم و از ايشان تقاضا دارم همچنان همراه اعضاي شوراي شهر باشند.وي افزود: من در اتاق شوراي شهر  منتظر حضور گرم همشهريانم هستم و شنواي مشكلات و دغدغه هاي ايشان خواهم بود. و براي رفع مشكلات خرد و كلان مردم ،تا هر اندازه كه در چهارچوب وظايف اعضاي شوراي شهر است قطعا پيگيري لازم را به سرانجام مي رسانم.

منبع:خارگ آنلاین


بازگشت به صفحه اصلی
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
در انتظار بررسی:
انتشار یافته: 0

نام:

متن نظر:

آخرین اخبار