bolet_teletype
به سایت خبری "جی کی" نیوز خوش آمدید
l_bolet_tele
آخرين بروزرساني 06 بهمن 00 ،‌ 08:50
bolet_tele
به گزارش جی کی نیوز ؛حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور در بدو ورود به بوشهر در جمع خبرنگاران گفت: توفیقی است که امروز در استان بوشهر و در خدمت مردم عزیز ولایتمدار و مقاوم این استان باشیم و پیشاپیش باید از اینکه امکان برگزاری جلسات مردمی باحضور اقشار مختلف به دلیل شرایط کرونایی […]
کد خبر: 17863
تاریخ انتشار: جمعه ، 16 مهر 1400 - 27 January , 2022

به گزارش جی کی نیوز ؛حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور در بدو ورود به بوشهر در جمع خبرنگاران گفت: توفیقی است که امروز در استان بوشهر و در خدمت مردم عزیز ولایتمدار و مقاوم این استان باشیم و پیشاپیش باید از اینکه امکان برگزاری جلسات مردمی باحضور اقشار مختلف به دلیل شرایط کرونایی وجود ندارد عذر خواهی کنم.

ایشان ادامه داد: امیدوارم در فرصت‌های آینده این امکان وجود بیاید که در اجتماعات مردم عزیز استان بوشهر و شهرستان‌ها باشم و هم نقطه نظرات مردم عزیز را بشنوم و هم به بررسی مسائل بپردازیم.

رئیس جمهور با ادای احترام به خانواده معظم شهدا و ایثارگران استان بوشهر افزود: پیشاپیش بررسی‌هایی در باره وضعیت بوشهر و مشکلات مردم در استان انجام شده و گزارش‌های واصله از مراکز مختلف را بررسی کردیم. خداوند ظرفیت‌های زیادی به استان بوشهر داده است. این استان قطب کشاورزی، شیلات، نخیلات و از همه مهم‌تر صنعت نفت گاز و پتروشیمی است. قرار گرفتن در کنار دریا و داشتن ۶۰۰ کیلومتر مرز از دیگر توانمندی‌های استان است.

رئیسی بیان کرد: با داشتن این ظرفیت‌های بسیار، سخت گفتن از بیکاری و گاه مشکلات و آسیب‌های اجتماعی بسیار غیر قابل تحمل است.

رئیس جمهور افزود: خداوند توفیق دهد که به دنبال کار‌های انجام شده گام هایی برای رونق اقتصاد دریا و کشاورزی نخیلات، شیلات و صنعت نفت و گاز و پتروشیمی برداشته شود.

او ادامه داد: کار‌های زیربنایی در آب برق جاده‌ها اتصال به ریل از کار‌هایی است که باید در استان بوشهر در همین سفر کلیدش بخورد و  به رفع مشکلات بوشهر بینجامد و به امیدواری مردم امیدوار بوشهر که برای مردم کشور هم امیدوارکننده بوده‌اند، افزوده شود.


بازگشت به صفحه اصلی
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
در انتظار بررسی:
انتشار یافته: 0

نام:

متن نظر:

آخرین اخبار