bolet_teletype
به سایت خبری "جی کی" نیوز خوش آمدید
l_bolet_tele
آخرين بروزرساني 27 فروردین 00 ،‌ 07:09
bolet_tele
مهدی طارمی که در روزهای پایانی نیم فصل اول انتقاد های فراوانی را بابت از دست دادن موقعیت هایش به جان خرید، این روزها در ترکیب تیمش خوش می درخشد. آقای گل حال حاضر لیگ پانزدهم با به ثمر رساندن گل دوم پرسپولیس در بازی امروز برابر استقلال خوزستان، توانست در گلزنی به سه تیم […]
کد خبر: 2280
تاریخ انتشار: پنجشنبه ، 10 دی 1394 - 17 April , 2021

مهدی طارمی که در روزهای پایانی نیم فصل اول انتقاد های فراوانی را بابت از دست دادن موقعیت هایش به جان خرید، این روزها در ترکیب تیمش خوش می درخشد. آقای گل حال حاضر لیگ پانزدهم با به ثمر رساندن گل دوم پرسپولیس در بازی امروز برابر استقلال خوزستان، توانست در گلزنی به سه تیم در سه بازی متوالی هتریک کند. وی که در آخرین بازی نیم فصل اول، هر دو گل تیمش برابر راه آهن تهران را به ثمر رسانده بود، برابر پدیده در مشهد هم گلزنی کرد و امروز در ادامه ی روند خوب خود، نیز توانست زننده ی دومین گل تیمش باشد.

image با این شرایط، طارمی به روزهای درخشان ابتدای فصل خود بازگشت و خط و نشانی برای کسب عنوان آقای گلی لیگ پانزدهم کشید. مهدی آقای گل هواداران پرسپولیس، با به ثمر رساندن 11 گل آنها را امیدوار کرد پس از 8 فصل تیم محبوبشان را صاحب آقای گلی دیگر کند. آخرین بار محسن خلیلی در لیگ هفتم توانست با به ثمر رساندن 18 گل آقای گل مسابقات لیگ برتر شود.


بازگشت به صفحه اصلی
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
در انتظار بررسی:
انتشار یافته: 0

نام:

متن نظر:

آخرین اخبار