bolet_teletype
به سایت خبری "جی کی" نیوز خوش آمدید
l_bolet_tele
آخرين بروزرساني 12 آذر 99 ،‌ 03:07
bolet_tele
 محمد خاکپور خیلی صریح احمد نوراللهی را متهم کرد که در اردوی بندرعباس گفته مصدوم است اما آمده و برای پرسپولیس بازی کرده است. به گزارش وب سایت نود و به نقل از خبرآنلاین، محمد خاکپور سرمربی تیم ملی امید که در لیست نهایی اش غیر از دعوت نکردن از لژیونرها ، روی نام احمد […]
کد خبر: 2397
تاریخ انتشار: شنبه ، 12 دی 1394 - 3 December , 2020

 محمد خاکپور خیلی صریح احمد نوراللهی را متهم کرد که در اردوی بندرعباس گفته مصدوم است اما آمده و برای پرسپولیس بازی کرده است.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از خبرآنلاین، محمد خاکپور سرمربی تیم ملی امید که در لیست نهایی اش غیر از دعوت نکردن از لژیونرها ، روی نام احمد نوراللهی هم خط قرمز کشید ، بعد از نزدیک به ۱۲ ساعت شایعه و گمانه زنی ، خیلی صریح نبردن نوراللهی همراه تیم امید را یک تصمیم انضباطی دانست و گفت:«این بازیکن در اردوی بندرعباس مصدوم بود و بر اساس ام آر آی و تشخیص تیم پزشکی باید استراحت می کرد اما اینکه چطور برگشت و در باشگاهش بازی کرد را نمی دانم اما من ترجیح می دهم به جای او بازیکنی را به قطر ببرم که برای حضور در تیم امید ، آسیب دیده نباشد.»

البته نوراللهی این اتهام که خودش را به آسیب دیدگی زده باشد را رد می کند و می گوید نماندنش در اردوی بندرعباس با نظر کادرپزشکی و فنی تیم ملی امید بوده است. این البته اولین بار نیست که محمد خاکپور چنین حسی را نسبت به بازیکنانش دارد. در دور اول بازی ها هم یکی از مئدافعان ملی پوش ایران در بازی با عربستان به میدان نرفت و گفته شد به اصرار مربی تیم باشگاهی اش خودش را به درد پا زده که برای باشگاهش بازی کند. آن روز تیم ملی ایران در تهران مغلوب عربستان شد و کادر تیم امید به شدت از این بازیکن گله داشتند اما آن بازیکن که در تیم ملی بزرگسالان بازی کرده هم اکنون در لیست تیم ملی اعزامی به قطر هست!

حبیب کاشانی درباره این تصمیم خاکپور برای دعوت نکردن از نوراللهی می گوید:«نمی توانم درباره مسائل فنی حرف بزنم و انتخاب قطعا با کادرفنی است اما یادتان باشد خاکپور الان بیشتر از همه برای خط خوردن نوراللهی ناراحت است چون ما یکسال مثل خانواده در کنار هم بودیم. اگر او این تصمیم را گرفته حتما برایش دلیل محکمی داشته است.»


بازگشت به صفحه اصلی
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
در انتظار بررسی: 1
انتشار یافته: 0

نام:

متن نظر:

آخرین اخبار