bolet_teletype
به سایت خبری "جی کی" نیوز خوش آمدید
l_bolet_tele
آخرين بروزرساني 03 آبان 99 ،‌ 03:08
bolet_tele
سایت رسمی برنامه نود- گروه سایت برنامه نود در راستای اینکه بتواند کاربرانش را هر چه بیشتر از قابلیت های سایت برنامه نود راضی کند، تصمیم گرفته تا از نظرات کابران سایت هم استفاده کند. شما کاربران صمیمی و همراهان همیشه برنامه و سایت نود می توانید با نظرات و پیشنهادهایتان به ارتقای این وب […]
کد خبر: 2598
تاریخ انتشار: دوشنبه ، 14 دی 1394 - 28 October , 2020

سایت رسمی برنامه نود- گروه سایت برنامه نود در راستای اینکه بتواند کاربرانش را هر چه بیشتر از قابلیت های سایت برنامه نود راضی کند، تصمیم گرفته تا از نظرات کابران سایت هم استفاده کند.

شما کاربران صمیمی و همراهان همیشه برنامه و سایت نود می توانید با نظرات و پیشنهادهایتان به ارتقای این وب سایت خبری-تحلیلی کمک کنید. جالب است بدانید که گروه سایت برنامه نود برای همسویی بیشتر با مخاطبانش می خواهد اتاق فکرش را با حضور کاربران سایت نود تشکیل دهد.

برای عملی شدن این طرح شما کاربران گرامی باید در این لینک ارتباط با ما، نظراتتان را درباره بهبود بخش های مختلف سایت بنویسید و کسانی که بهترین نظرات را داشته باشند، به جلسه اتاق فکر سایت برنامه نود با حضور عادل فردوسی پور دعوت می شوند. در نهایت شما می توانید در حضور تهیه کننده و مجری برنامه نود، نظراتتان را مطرح کنید و به گروه سایت نود برای بهتر شدن کیفیت بخش های مختلف وب سایت کمک کنید.

شما کاربرانی که علاقه به مشارکت در این طرح و همفکری با ما دارید در بخش وارد کردن اطلاعات هر کاربر، ایمیل و شماره تماستان را بنویسید تا برای دعوت کردن از کسانی که بهترین نظرات را دارند پل ارتباطی با شما در دسترس ما باشد.


بازگشت به صفحه اصلی
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
در انتظار بررسی:
انتشار یافته: 0

نام:

متن نظر:

آخرین اخبار