bolet_teletype
به سایت خبری "جی کی" نیوز خوش آمدید
l_bolet_tele
آخرين بروزرساني 29 مهر 99 ،‌ 07:26
bolet_tele
سرهنگ علی مجیدزاده ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در بخش تصادف منجر به جرح امسال ۲ هزار و ۱۲۷ نفر در سوانح رانندگی مجروح شده‌اند که این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته پنج درصد کاهش یافته است. وی با بیان اینکه ۴۷۶ فقره تصادف خسارتی نیز هیچ مجروح و تلفاتی […]
کد خبر: 2774
تاریخ انتشار: پنجشنبه ، 17 دی 1394 - 20 October , 2020

سرهنگ علی مجیدزاده ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در بخش تصادف منجر به جرح امسال ۲ هزار و ۱۲۷ نفر در سوانح رانندگی مجروح شده‌اند که این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته پنج درصد کاهش یافته است.

وی با بیان اینکه ۴۷۶ فقره تصادف خسارتی نیز هیچ مجروح و تلفاتی نداشته است، یادآور شد: در مجموع امسال یک‌هزار و ۹۷۰ فقره تصادف در محورهای استان به وقوع پیوسته که ۱۳ درصد کاهش داشته است.

فرمانده قرارگاه پلیس راه هرمزگان همچنین با بیان اینکه ۴۳ درصد سوانح رانندگی با بیشترین فراوانی ناشی از واژگونی به دلیل خواب‌آلودگی و سرعت غیرمجاز است، بیان داشت: ۵۲ درصد تصادفات مربوط به سواری‌ها و ۲۰ درصد نیز موتورسیکلت است.

مجیدزاده، ۶۳ درصد تصادفات را مربوط به محورهای اصلی و بیشترین موارد وقوع را محورهای شرق استان با ۳۸ درصد اعلام کرد و گفت: ۳۵ درصد تصادفات منجر به فوت و ۴۶ درصد منجر به جرح مربوط به محورهای شرق استان است.

وی همچنین از توقیف ۹ هزار و ۷۴ دستگاه خودرو در ۹ ماهه امسال به دلیل تخلفات متعدد خبر داد و گفت: در این مدت ۷ هزار و ۹۶۷ دستگاه موتورسیکلت نیز توقیف شده است.

براساس این گزارش فارس،  فرمانده قرارگاه پلیس راه هرمزگان در پایان از ۷۴۶ هزار و ۹۹۲ مورد اعمال قانون خبر داد و گفت: برای این تعداد تخلف ۶۴۲ هزار و ۷۳۳ برگ جریمه به ارزش بیش از ۲۴۳ میلیارد ریال صادر شده است.


بازگشت به صفحه اصلی
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
در انتظار بررسی:
انتشار یافته: 0

نام:

متن نظر:

آخرین اخبار