bolet_teletype
به سایت خبری "جی کی" نیوز خوش آمدید
l_bolet_tele
آخرين بروزرساني 21 اردیبهشت 00 ،‌ 07:52
bolet_tele
نماینده مردم اردبیل گفت: دیدار آتی پوتین با رهبر معظم انقلاب تاثیر کم نظیر خود را بر افکار عمومی به ویژه کشورهای وهابی و صهیونیست که از سر کم لطفی با ایران برخورد می‌کنند را برجای خواهد گذاشت.
کد خبر: 307
تاریخ انتشار: یکشنبه ، 1 آذر 1394 - 12 May , 2021

نماینده مردم اردبیل گفت: دیدار آتی پوتین با رهبر معظم انقلاب تاثیر کم نظیر خود را بر افکار عمومی به ویژه کشورهای وهابی و صهیونیست که از سر کم لطفی با ایران برخورد می‌کنند را برجای خواهد گذاشت؛ این حرکت از بین بردن داعش پلید و حمایت کنندگان آن را کلید خواهد زد. کمال الدین پیرموذن نماینده مردم اردبیل، نیر و نمین در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجو، با اشاره به سفر فردای ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه به کشورمان و هم چنین دیدار با رهبر معظم انقلاب اظهار داشت: امیدوارم این تعامل و این گونه ملاقات ها تاثیر شگرفش را در از بین بردن تمامی جلوه های خشونت در منطقه و جهان داشته باشد.

وی ادامه داد: بی تردید باهم بودن این دو کشور بسیار توانمند، قدر و قوی می تواند حقانیت آن ها را به معرض نمایش برساند و هم چنین از آنجایی که بنده تردید ندارم مبارزه با تروریسم یک حرکتی همه جانبه خواهد بود تمامی آزادی خواهان دنیا از آن تشویق خواهند کرد و به منظور تقویت هر چه بیشتر این حرکت همه جانبه از آن بهره خواهند جست. پیرموذن در پایان خاطر نشان کرد: دیدار آتی پوتین با رهبر معظم انقلاب تاثیر کم نظیر خود را بر افکار عمومی به ویژه کشورهای وهابی و صهیونیست که از سر کم لطفی با ایران برخورد می کنند را برجای خواهد گذاشت؛ این حرکت از بین بردن داعش پلید و حمایت کنندگان آن را کلید خواهد زد.


بازگشت به صفحه اصلی
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
در انتظار بررسی: 1
انتشار یافته: 0

نام:

متن نظر:

آخرین اخبار