bolet_teletype
به سایت خبری "جی کی" نیوز خوش آمدید
l_bolet_tele
آخرين بروزرساني 30 مهر 99 ،‌ 09:03
bolet_tele
اتفاقي که در گناوه رخ داد بیشتر شبیه داستان یک فیلم اکشن پلیسی است
کد خبر: 3075
تاریخ انتشار: چهارشنبه ، 23 دی 1394 - 22 October , 2020

اتفاقي که در گناوه رخ داد بیشتر شبیه داستان یک فیلم اکشن پلیسی است تا یک مسابقه ورزشی، اتفاقاتی که هضمش برای کسانی که نظاره گر ماجرا بودند سخت است چه رسد به کسانی که می‌خواهند این ماجرا را بشنوند.

هفته سیزدهم جدال دو تیم پرسپولیس گناوه و برق جدید فارس در ورزشگاه شهید سراجی گناوه بود. شروع اتفاقات عجیب از دقیقه ٧٥ شروع شد که موقعیت فوق العاده دیگری برای شیرازی‌ها به وجود آمد. آنها با سه بازیکن به سمت دروازه حریف حرکت کردند در حالی که دروازه‌بان و یک دفاع حریف را در مقابل می‌دیدند اما این سرمربی تیم پرسپولیس گناوه بود که از بیرون به وسط زمین رفت تا به مانند مدافع آخر عمل کند و موقعیت را از تیم حریف بگیرد و این موقعیت با بی دقتی مهاجمین شیرازی به بیرون رفت.

اتفاق عجیب دیگر این بود که داور تذکر هم به این سرمربی – مدافع نداد. پس از این اتفاق داور حتی یک تذکر هم به جعفری سرمربی تیم قرمز نداد. این پایان اتفاقات نبود و پس از پایان بازی با تساوی بدون گل شیرازی‌ها در رختکن حبس شدند و آنها تماس با نیروی انتظامی گرفتند. اتفاقاً بالا گرفت و تیر هوایی از سوی نیروی انتظامی برای متفرق کردن هواداران استقاده کرد. همچنین شنیده می‌شود که سرپرست تیم گناوه‌ای نیز از سوی نیروی انتظامی باز داشت شد. این پایان ماجرا نبود و تماشاچی‌ها برقی‌ها را در بیرون از ورزشگاه تنها نگذاشتند که بازهم نیروی انتظامی تیر هوایی شلیک کرد. باید دید فدراسیون چه واکنشی به این اتفاقات عجیب نشان خواهد داد.


برچسب‌ها: ، ، ،
بازگشت به صفحه اصلی
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
در انتظار بررسی:
انتشار یافته: 0

نام:

متن نظر:

آخرین اخبار