bolet_teletype
به سایت خبری "جی کی" نیوز خوش آمدید
l_bolet_tele
آخرين بروزرساني 29 مهر 99 ،‌ 07:26
bolet_tele
در پی درگيري میان فردی که ظاهرا تعادل روحی و رواني نداشته، با یک مغازه دار فروشنده ایزوگام در خیابان فلسطین کازرون، فرد مهاجم با بریدن گلوی مغازه دار، وی را به قتل رسانده و فرزندان او را مجروح کرد که حال یکی از آنها به شدت وخیم گزارش شده است.
کد خبر: 3187
تاریخ انتشار: پنجشنبه ، 24 دی 1394 - 20 October , 2020

در پی درگيري میان فردی که ظاهرا تعادل روحی و  رواني نداشته، با یک مغازه دار فروشنده ایزوگام در خیابان فلسطین کازرون، فرد مهاجم با بریدن گلوی مغازه دار، وی را به قتل رسانده و فرزندان او را مجروح کرد که حال یکی از آنها به شدت وخیم گزارش شده است.

به گزارش جي كي نيوز به نقل از کازرون نما؛ قاتل که جوانی با سابقه بیماری عصبی بوده و شنیده ها حاکی از آن است که پیش از این مدتی در شیراز تحت درمان بوده است، در پی درگیری لفظی با پیرمرد مغازه دار ایزوگام فروش در خیابان فلسطین کازرون، به ضرب چاقو به سر و گردن مغازه دار، وی را از پا در آورده و با بریدن شاهرگ وی، او را به قتل می رساند گفتنی است دو پسر مقتول وقتی با جنازه بی جان پدر مواجه می شوند، درپی خونخواهی پدر، به قاتل حمله ور می گردند که هردوی آنها به ضرب چاقوی قاتل از ناحیه شکم و کمر مجروح می شوند و بلافاصله به بیمارستان منتقل و تحت عمل جراحی قرار می گیرند که ظاهرا حال یکی از آن ها وخیم گزارش شده است. قاتل نیز که در درگیری با فرزندان مقتول از ناحیه سر مجروح شده بود، توسط ماموران انتظامی دستگیر شده است.


بازگشت به صفحه اصلی
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
در انتظار بررسی:
انتشار یافته: 0

نام:

متن نظر:

آخرین اخبار