bolet_teletype
به سایت خبری "جی کی" نیوز خوش آمدید
l_bolet_tele
آخرين بروزرساني 19 فروردین 00 ،‌ 09:45
bolet_tele
گزارش نخ نیوز، ماه مبارک رمضان آغاز شده است و مردم ولایت مدار و مقاوم جزیره خارگ خود را برای روزه داری آماده کرده اند ، ولی انگار مشکلات این جزیره مقاوم و دوست داشتنی تمامی ندارد . امشب در هنگام اذان مغرب برق منطقه شهری خارگ قطع گردیده که این موضوع باعث آزرده شدن […]
کد خبر: 33
تاریخ انتشار: سه شنبه ، 2 تیر 1394 - 13 April , 2021

گزارش نخ نیوز، ماه مبارک رمضان آغاز شده است و مردم ولایت مدار و مقاوم جزیره خارگ خود را برای روزه داری آماده کرده اند ، ولی انگار مشکلات این جزیره مقاوم و دوست داشتنی تمامی ندارد .

امشب در هنگام اذان مغرب برق منطقه شهری خارگ قطع گردیده که این موضوع باعث آزرده شدن خاطر مردم ولایتمدار جزیره خارگ شده است .

مدیران ارشد برق منطقه فارس در هفته های گذشته در جمع اعضای شورای شهر خارگ و شورای اداری برای چندمین بار تاکید کرد که تعمیرات شبکه با خطوط گرم انجام می شود.

این اظهارات البته با تعجب اعضا شورا و به ویژه اصحاب رسانه همراه بود چرا که گلایه های متعدد از قطعی گاه و بیگاه برق از جمله دغدغه هایی است که اخیرا از سوی شهروندان طرح می شود.

این روزها قطعی برق شهری در خارگ نه روز و شب می شناسد و نه منطقه جغرافیایی. تا جایی که مرتبا لوازم و دستگاه های برقی به طور ناگهانی از حرکت می ایستند تا نشان دهند که قطعی برق به هر دلیلی این روزها افزایش داشته است.

قطعی مکرر به دلیل نامشخص

یکی از شهروندان خارگ می گوید برق مرتبا در ساعاتی از روز و گاها شب قطع می شود و دلیل آن نیز مشخص نیست.

این شهروند تاکید دارد که هر چند زمان قطعی کوتاه است اما تکرار قطعی برق موجب شده در این هفته های اخیر دل مشغولی به وجود آورد تا جایی که اطمینان نداریم یک یا دو ساعت دیگر برق داریم یا نه.

وی با ذکر مثالی به قطعی برق چهار شب قبل اشاره کرد و گفت: متاسفانه به دلیل اینکه اغلب وسایل و لوازم حتی در منزل برقی است قطعی برق روند عادی زندگی را مختل می کند.

شهروند دیگری به قطعی برق در طول روز اشاره دارد و می گوید حتی اگر قطعی به دلیل مصرف بالا باشد در طول روز معنی خود را از دست می دهد.

این شهروند طی تماس تلفنی که پایگاه خبری نخ نیوز داشت تاکید دارد که قطعی برق صدمات جبران ناپذیری به وسایل و تجهیزات برقی وارد می کند و به عنوان مثال برای یخچال، تلویزیون و رایانه صدماتی را به دنبال دارد.
این گزارش می افزاید امشب در هنگام اذاب مغرب و آماده شدن مردم جزیره خارگ برای افطار برق منطقه شهری مجدد قطع گردیده است و این موضوع باعث اعتراض شدید مردم جزیره خارگ شده است ،دمای خارگ در حال حاضر 35 درجه سانیگراد بالای صفر و هوا دارای رطوبت بسیار بالایی است .


بازگشت به صفحه اصلی
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
در انتظار بررسی:
انتشار یافته: 0

نام:

متن نظر:

آخرین اخبار