bolet_teletype
به سایت خبری "جی کی" نیوز خوش آمدید
l_bolet_tele
آخرين بروزرساني 19 فروردین 00 ،‌ 09:45
bolet_tele
شب گذشته در برتری 4-0 بارسلونا در زمین رئال، بازهم نیمار و سوارز ثابت کردند که حتی در غیاب مسی هم بارسلونا به راه خود ادامه می دهد. در بازی شب گذشته، با وجود اینکه سوارز دو گل زد، اما به عقیده بسیاری، نیمار مرد برتر زمین بود. به امار او در این مسابقه نگاه […]
کد خبر: 330
تاریخ انتشار: یکشنبه ، 1 آذر 1394 - 13 April , 2021
  • image
    شب گذشته در برتری 4-0 بارسلونا در زمین رئال، بازهم نیمار و سوارز ثابت کردند که حتی در غیاب مسی هم بارسلونا به راه خود ادامه می دهد. در بازی شب گذشته، با وجود اینکه سوارز دو گل زد، اما به عقیده بسیاری، نیمار مرد برتر زمین بود.

به امار او در این مسابقه نگاه کنید: 55 پاس با دقت 91 درصد؛ 12 دریبل موفق داشت، 5 بار روی او خطا صورت گرفت و 5 بار نیز اقدام به توپگیری کرد. یک گل زد و یک پاس گل هنرمندانه نیز به اینیستا داد.
او تا بدینجای فصل، با 12 گل در صدر جدول گلزنان قرار دارد، 4 پاس گل داده، 46 بار دریبل موفق داشته و 43 موقعیت گلزنی خلق کرده است. حال باید دید با بازگشت مسی، این آمار او سیر صعودی خواهد داشت یا او بازهم تحت سایه فوق ستاره آرژانتینی قرار خواهد گرفت.
به اعتقاد بسیاری، نیمار در حال حاضر بالاتر از مسی، رونالدو، سوارز و دیگر بازیکنان مطرح لیگ های اروپایی، بهترین فوتبالیست دنیا محسوب می شود.
چرا نیمار بهترین بازیکن حال حاضر دنیاست؟


بازگشت به صفحه اصلی
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
در انتظار بررسی:
انتشار یافته: 0

نام:

متن نظر:

آخرین اخبار