bolet_teletype
به سایت خبری "جی کی" نیوز خوش آمدید
l_bolet_tele
آخرين بروزرساني ۲۷ تیر ۹۸ ،‌ ۰۷:۴۹
bolet_tele
شرکت مدیران خودرو موفق به کسب "نشان سرآمدی دیجیتال" شد
کد خبر: 4807
تاریخ انتشار: یکشنبه ، ۲۳ اسفند ۱۳۹۴ - 19 July , 2019

مدیران خودرو در نخستین دوره برگزاری کنفرانس ملی تبلیغات دیجیتالی و توسعه استراتژی های دیجیتال موفق به دریافت “نشان سرآمدی دیجیتال” و همینطورکسب عنوان شرکت سرآمد در میان گروه خودروی این نظر سنجی مردمی شد.

اولین دوره اعطای “نشان سرآمدی دیجیتال”با تمرکز بر ارزیابی و انتخاب شرکتهای سرآمد در زمینه توسعه استراتژی و ابزارهای دیجیتال در گروههای مختلف کالا/خدمات برگزار گردید. قابل ذکر است ارزیابی و انتخاب شرکتها در این رویداد بر اساس نظرسنجی مردمی از تاریخ ۵ آذر تا ۲۵ دی ماه به انجام رسید تا ضمن مشارکت و انتشار در جامعه، میزان اثرگذاری و نمود اقدامات انجام شده شرکتها در فضای دیجیتال را نمایان سازد.

در نهایت شرکتهای سرآمد دیجیتال منتخب مردم، در طی مراسم باشکوهی در مرکز همایش های برج میلاد، با حضور مقامات کشوری و مدیران و متخصصان حوزه بازاریابی و تبلیغات، در اختتامیه این کنفرانس علمی معرفی شدند و ازآنها تقدیر به عمل خواهد آمد.

به گفته میلاد رحمانی، مدیر روابط عمومی شرکت مدیران خودرو امروزه تبلیغات دیجیتالی به بازاری بزرگ و روبه‌رشد تبدیل شده است و آینده درخشانی هم برای آن تصور می شود.

توسعه دیجیتال شیوه‌ای راهبردی برای رفع چالش‌های کلیدی کسب و کار های مختف در صنایع مختلف است که شرکت مدیران خودرو با سیاست گزاری درست و هوشمندانه روی این بستر توانسته است علاوه بر بهبود اثربخشی تبلیغات خود، حضور پر رنگ تری هم در میان مردم داشته باشد.


برچسب‌ها:
بازگشت به صفحه اصلی
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
در انتظار بررسی: 2858
انتشار یافته: ۰

نام:

متن نظر:

آخرین اخبار