bolet_teletype
به سایت خبری "جی کی" نیوز خوش آمدید
l_bolet_tele
آخرين بروزرساني 19 فروردین 00 ،‌ 09:45
bolet_tele
اسماعیل کوثری شامگاه سه‌شنبه در آیین گرامیداشت هفته بسیج که در مسجد آقاعلی اشرف ارومیه برگزار شد، اظهار داشت: بسیاری از مشکلات کنونی اقتصاد کشور از بی‌تدبیری مسئولان و دولت کنونی شکل می‌گیرد که فقط راه حل مشکلات اقتصادی کشور را در رابطه با آمریکا و قدرت‌های غربی می‌بینند. به گزارش پایگاه اینترنتی بسیج وی […]
کد خبر: 484
تاریخ انتشار: چهارشنبه ، 4 آذر 1394 - 13 April , 2021

اسماعیل کوثری شامگاه سه‌شنبه در آیین گرامیداشت هفته بسیج که در مسجد آقاعلی اشرف ارومیه برگزار شد، اظهار داشت: بسیاری از مشکلات کنونی اقتصاد کشور از بی‌تدبیری مسئولان و دولت کنونی شکل می‌گیرد که فقط راه حل مشکلات اقتصادی کشور را در رابطه با آمریکا و قدرت‌های غربی می‌بینند.

به گزارش پایگاه اینترنتی بسیج وی بر ضرورت توجه به اقتصاد مقاومتی به عنوان یک اصل برای رفع مشکلات اقتصادی در کشور اشاره کرد و گفت: متاسفانه مسئولین کشور هیچ توجهی به اصول اقتصاد مقاومتی که از سوی رهبر معظم انقلاب ابلاغ شده نمی‌کنند. نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی افزود: عدم حمایت از تولید داخل، صادرات و واردات بی‌رویه محصولات از جمله موارد اساسی است که دولت توجهی به آنها ندارد در حالی که تمام اینها می‌تواند مصداق اقتصاد مقاومتی باشد. کوثری با بیان اینکه در برخی اوقات مسئولان کشور منفعت شخصی را به پیروی از راه و روش بسیجی ترجیح می‌دهند، اذعان داشت: اعطای وام 25 میلیون تومانی برای خرید خودرو و قصد وارد کردن مدیر از خارج از کشور برای مدیریت بخش‌های مختلف، از جمله ترجیح منفعت شخصی به منافع ملی و منافع مردم است. این مسئول خاطرنشان کرد: ریشه حل مشکلات اقتصادی کشور در پیروی از راه و روش انقلابی و بسیجی‌گونه است. وی با بیان اینکه در زمان جنگ تحمیلی هیچ‌گونه حمایتی توسط هیچ کشوری از ایران نمی‌شد ولی با این حال در هشت سال جنگ تحمیلی توانستیم به توفیقات زیادی دست یابیم، افزود: استفاده و باور تفکر بسیجی باعث پیروزی رزمندگان در جبهه شد. نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: این مساله امروزه از سوی دولتمردان کشور جدی گرفته نمی‌شود که خود این موضوع موجب بروز مشکلات متعدد از جمله مشکلات اقتصادی شده است. کوثری خاطرنشان کرد: غنی‌سازی اورانیوم 20 درصد و ساخت موشک‌های گوناگون بالستیک از جمله موارد توجه به راه و روش بسیجی است که امام (ره) آن را در زمان ابتدای انقلاب پایه‌ریزی کرده بودند و امروز باید به این موضوع توجه ویژه‌ای شود.


بازگشت به صفحه اصلی
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
در انتظار بررسی:
انتشار یافته: 0

نام:

متن نظر:

آخرین اخبار