bolet_teletype
به سایت خبری "جی کی" نیوز خوش آمدید
l_bolet_tele
آخرين بروزرساني ۲۷ تیر ۹۸ ،‌ ۰۷:۴۹
bolet_tele
تراکنش‌های روزانه بانک ملی ایران از چهل میلیون گذشت
کد خبر: 4877
تاریخ انتشار: چهارشنبه ، ۲۶ اسفند ۱۳۹۴ - 19 July , 2019

رئیس اداره کل عملیات بانکی بانک ملی ایران گفت: سیستم سیبای بانک ملی ایران دچار قطعی نیست و صرفاً به علت حجم زیاد مراجعه هموطنان به خودپردازهای این بانک در دقایقی از دیروز سه‌شنبه، ارائه خدمات با وقفه‌هایی مواجه شد.
به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، امیر طیبی افزود: این موضوع در حالی است که حجم تراکنش‌های الکترونیک بانک ملی ایران در روزهای عادی سال روزانه به طور میانگین ۲۰ میلیون تراکنش بوده ولی در روزهای اخیر به علت حجم بالای مراجعات به خودپردازهای این بانک، این میزان به ۴۰ میلیون تراکنش افزایش یافته است و این نشانگر حجم عظیم سرویس‌دهی بانک ملی ایران به هموطنان عزیز می‌باشد.
به گفته این مقام مسئول اختلالات مذکور بلافاصله بررسی و مرتفع ‌گردید و کارکنان این بانک با تمام تلاش ارائه خدمات به مشتریان محترم را ادامه دادند.
طیبی از صبر و شکیبایی هموطنان محترم به جهت وقفه‌ها و اختلالات ایجاد شده در سرویس‌دهی خدمات الکترونیکی تشکر و قدردانی نموده و تاکید کرد: با تلاش و تدابیر صورت گرفته این اختلالات به سرعت مرتفع شده است و خدمات مورد نیاز هموطنان در ایام پایانی سال به صورت مداوم به آنان ارائه می‌شود.


بازگشت به صفحه اصلی
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
در انتظار بررسی: 2858
انتشار یافته: ۰

نام:

متن نظر:

آخرین اخبار