bolet_teletype
به سایت خبری "جی کی" نیوز خوش آمدید
l_bolet_tele
آخرين بروزرساني ۲۷ تیر ۹۸ ،‌ ۰۷:۴۹
bolet_tele
یکی از برنامه ها و اولویت های کاری سازمان امور مالیاتی فرهنگ سازی، ایجاد اعتماد و شفافیت در نحوه پرداخت مالیات و آشنایی کامل مردم با این مقوله مهم اقتصادی، اجتماعی و حتی اخلاقی در جامعه است.
کد خبر: 5070
تاریخ انتشار: دوشنبه ، ۹ فروردین ۱۳۹۵ - 19 July , 2019

رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور گفت: بیش از ۹۰ درصد جامعه ایران از طبقه متوسط هستند.

به گزارش جی کی نیوز و به نقل از خبرگزاری دانشجو، سید کامل تقوی نژاد روز دوشنبه در همایش توسعه شهرستان لنده از توابع استان کهگیلویه وبویراحمد افزود: یکی از برنامه ها و اولویت های کاری سازمان امور مالیاتی فرهنگ سازی، ایجاد اعتماد و شفافیت در نحوه پرداخت مالیات و آشنایی کامل مردم با این مقوله مهم اقتصادی، اجتماعی و حتی اخلاقی در جامعه است.


وی تصریح کرد: وصول مالیات از بخش ها و افرادی که توانایی بیشتری دارند و نیز جلوگیری از فرار مالیاتی با استفاده از ابزارهای قانونی و فرهنگ سازی از دیگر برنامه های مهم این سازمان است.

تقوی نژاد در بخش دیگری از سخنان خود از تلاش ها و درایت تیم مذاکره کننده هسته ای و دولتمردان قدردانی کرد و افزود: عزت و اقتدار ایران اسلامی در منطقه و جهان همچنان در حال افزایش است.

وی به گسترش روابط دیپلماسی و مبادلات تجاری، بازرگانی و سرمایه ای در دوران پسا برجام و تمایل روافزون کشورهای مختلف جهان برای ایجاد روابط با ایران اشاره کرد و افزود: اولویت ایران در این راستا نیز جذب سرمایه گذاری و تولید مشترک با نگاه به ظرفیت های داخلی است.

تقوی نژاد به تدبیر حکیمانه رهبر معظم انقلاب و نامگذاری شعار محوری سال ۹۵ مبنی بر اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل، گفت: تاکید و اهتمام ویژه رهبری به موضوع اقتصاد مسئولیت و تعهد مسئولان و متولیان امر را در این زمینه دوچندان کرده است.

وی یکی از مهمترین راهکارهای توسعه شهرستان لنده و استان کهگیلویه وبویراحمد را ایجاد همدلی و استفاده مناسب از ظرفیت های بالقوه در بخش های مختلف بویژه در حوزه کشاورزی، آب و گردشگری اعلام کرد.

شهرستان تازه تاسیس لنده با جمعیتی حدود ۲۳ هزار نفر و ۸۶ روستای دارای سکنه در حدود ۳۰۰کیلومتری جنوب غرب یاسوج مرکز استان کهگیلویه وبویراحمد واقع شده است.


بازگشت به صفحه اصلی
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
در انتظار بررسی: 2858
انتشار یافته: ۰

نام:

متن نظر:

آخرین اخبار