bolet_teletype
به سایت خبری "جی کی" نیوز خوش آمدید
l_bolet_tele
آخرين بروزرساني ۲۷ تیر ۹۸ ،‌ ۰۷:۴۹
bolet_tele
جی کی نیوز؛میانگین واردات نفت‌خام ژاپن از ایران در ٢ ماه نخست امسال در مقایسه با مدت مشابه پارسال حدود هشت هزار بشکه در روز افزایش یافت. به گزارش جی کی نیوز و به نقل از  پایگاه اطلاع رسانی شرکت پایانه های نفتی ایران، تازه ترین اطلاعات منتشر شده از سوی وزارت اقتصاد، تجارت و […]
کد خبر: 5427
تاریخ انتشار: سه شنبه ، ۳۱ فروردین ۱۳۹۵ - 19 July , 2019

جی کی نیوز؛میانگین واردات نفت‌خام ژاپن از ایران در ٢ ماه نخست امسال در مقایسه با مدت مشابه پارسال حدود هشت هزار بشکه در روز افزایش یافت.

image
به گزارش جی کی نیوز و به نقل از  پایگاه اطلاع رسانی شرکت پایانه های نفتی ایران، تازه ترین اطلاعات منتشر شده از سوی وزارت اقتصاد، تجارت و صنعت ژاپن نشان می‌دهد میانگین واردات نفت‌خام این کشور در ماه فوریه به سه میلیون و ۴۶٠ هزار بشکه در روز رسید که این رقم در مقایسه با ماه پیش از آن، حدود ۶٠ هزار بشکه در روز افزایش نشان می دهد.

با این وجود این رقم در مقایسه با فوریه پارسال حدود ٢٠٠ هزار بشکه در روز(۵,۵ درصد) کمتر شده است؛ عربستان با صادرات روزانه یک میلیون و ١١٠ هزار بشکه در روز نفت خام به ژاپن همچنان در جایگاه نخست بزرگترین صادرکنندگان نفت‌خام به این کشور قرار دارد.

میانگین واردات نفت‌خام ژاپن از ایران در ٢ ماه نخست امسال، در مقایسه با مدت مشابه پارسال حدود هشت هزار بشکه در روز افزایش یافت.

پالایشگران ژاپن در پی آن هستند که همچون کره جنوبی، خرید نفت‌خام از ایران را افزایش دهند. بر این اساس انتظار می‌رود در ماههای پیش رو، روند واردات نفت‌خام این کشور از ایران افزایش پیدا کند.


بازگشت به صفحه اصلی
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
در انتظار بررسی: 2858
انتشار یافته: ۰

نام:

متن نظر:

آخرین اخبار