bolet_teletype
به سایت خبری "جی کی" نیوز خوش آمدید
l_bolet_tele
آخرين بروزرساني ۲۴ تیر ۹۸ ،‌ ۱۰:۲۸
bolet_tele
پس از هجوم انتقادات کمیته ملی المپیک در بیانیه ای اعلام کرد بزودی در این تصمیم تجدید نظر خواهد کرد و لباس های جدیدی را برای کاروان ایران در نظر خواهد گرفت.
کد خبر: 6509
تاریخ انتشار: سه شنبه ، ۵ مرداد ۱۳۹۵ - 16 July , 2019

جی کی نیوز: طرح جدیدی برای لباس کاروان ورزش ایران در مراسم افتتاحیه سی و یکمین دوره بازیهای المپیک مورد قبول کمیته ملی المپیک واقع شده و قرار است تا قبل از اعزام ورزشکاران در اختیار آنها قرار گیرد.

به گزارش جی کی نیوز و به نقل از تابناک پس از آنکه در مراسمی از البسه کاروان ورزش ایران در سی و یکمین دوره بازیهای المپیک رونمایی شد، لباس زنان و مردان ورزشکار که قرار است در مراسم رژه بر تن آنها باشد با انتقادات زیادی همراه شد.

این لباس ها که کت و شلوار برای مردان و مانتو برای زنان در نظر گرفته شده بود هم طراحی نامناسبی داشت و هم در رنگ بندی و «ست» کردن مشکلات زیادی داشت. به همین خاطر به فاصله کوتاهی از برگزاری این مراسم انتقادات پرشماری از مسئولان کمیته ملی المپیک مطرح شد.

پس از هجوم انتقادات کمیته ملی المپیک در بیانیه ای اعلام کرد بزودی در این تصمیم تجدید نظر خواهد کرد و لباس های جدیدی را برای کاروان ایران در نظر خواهد گرفت.

به دنبال این بیانیه برخی طراحان و تولیدکنندگان طرح های خود را در فضای مجازی به نمایش گذاشتند و برخی هم طرح هایشان را به کمیته ملی المپیک ارائه دادند که در نهایت یکی از این طراحان با مسئولان کمیته به توافق رسید.

درحالی که زمان زیادی تا اعزام کاروان ورزش ایران به برزیل باقی نمانده است اما این طراح قول داده لباس زنان و مردان ایران برای رژه را آماده کند. طرح جدید بسیار بهتر از لباسی است که رونمایی شده بود.
سه طرح پیشنهادی طراح ایرانی که قرار است با انجام تغییراتی یکی از آنها لباس رژه کاروان ایران شود:

بازگشت به صفحه اصلی
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
در انتظار بررسی: 2815
انتشار یافته: ۰

نام:

متن نظر:

آخرین اخبار